Все для цукрової епіляції вдома

У часи кризи не кожна дівчина може дозволити собі ходити на епіляцію в салон, а гарно виглядати хочеться завжди.

І не дуже хочеться знову вдаватися до допомоги бритви, коли стільки зусиль було покладено на те, щоб волосся стало менше, і вони були менш помітні. Тому ми готові поділитися секретом того, як зробити епіляцію в домашніх умовах, а також придбати все для цукрової епіляції будинку за вигідною ціною.

Якщо Ви ще не здогадалися, то мова піде про наборах для домашнього шугарінга Gloria.

У ці набори входить все необхідне для епіляції будинку, ціна на них більш ніж демократична, а вистачить одного такого набору щонайменше на 10 місяців. Залишилося розібратися, який саме набір Вам підійде, адже в лінійці їх два: набір для домашнього шугарінга рук і ніг і універсальний набір для домашнього шугарінга.

Набір для шугарінга рук і ніг призначений для роботи на великих поверхнях. У нього входить одна баночка з бандажної пастою, яка підігрівається до робочої температури і наноситься шпателем і бандажні смужки, які прикладаються поверх нанесеної пасти і зриваються з шкіри. В принципі, технологія більш ніж зрозуміла, особливо якщо врахувати те, що роботу з смужками для епіляції кожна бачила по телевізору. Єдина відмінність від воскової епіляції – це напрямок нанесення і відриву пасти. Але всі ці нюанси описані в інструкції, яка також входить в набір.

В універсальний набір для домашнього шугарінга входять дві баночки з пастою Gloria різної щільності.

Вони призначені для мануальної роботи (робота руками), вимагають більше навичок на початковому рівні, але зате з цим набором можна робити епіляцію в таких складних зонах як бікіні і пахви. Звичайно ж у набір входить докладна інструкція по використанню, а також посилання на відеоінструкцію.

Також кожен з перерахованих вище наборів входять лосьйон перед шугарингом GLORIA, який чудово підготує шкіру до епіляції, і крем після шугарінга GLORIA, який покликаний заспокоїти шкіру і захистити її від зовнішніх подразників у вигляді мікробів і бруду.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *