Все для епіляції і шугарінга

Якщо Ви вже вирішили стати майстром-косметологом з цукрової епіляції, то все, що Вам залишилося зробити, це знайти хороші курси і купити все для епіляції і шугарінга. І, якщо Ви знаходитесь на цій сторінці, значить Ви прийшли за адресою: в нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти найвигідніші пропозиції матеріалів для шугарінга, а в навчальному центрі SweetEpil Ви отримаєте саме якісне навчання епіляції і SPA.

Щоб Ви не втрачали час у пошуках необхідних товарів, ми вирішили зібрати найбільш вигідні пропозиції для епіляції і шугарінга нашого магазину в одному місці. Вам залишається лише ознайомитися з ними, вибрати те, що сподобалося і купити.

Набір для домашнього шугарінга GLORIA універсальний

Якщо Ви хочете спробувати домашній шугарінг, збираєтеся працювати тільки на себе, то набір для домашнього шугарінга — ідеальний для Вас варіант.

У набір входить усе необхідне для комфортного шугарінга в домашніх умовах від підготовки до процедури до подальшого догляду за шкірою. Весь набір складається з лосьйону перед шугарингом GLORIA, двох баночок з пастою по 330 р різної щільності (м’яка, щільна), тальку, дерев’яних шпателів і крему після шугарінга. Всі компоненти набору упаковані в стильну косметичку. Також у наборі для домашнього шугарінга Ви знайдете докладну інструкцію, за допомогою якої легко навчитися робити шугарінг!

Набір для шугарінга GLORIA середній

Ідеальний набір для початківця косметолога з невеликим потоком клієнтів. У набір входять лосьйони перед шугарингом GLORIA 200мл, Крем після шугарига GLORIA 200мл, металевий шпатель для цукрової пасти і 2 баночки з пастою різної щільності по 800г. Щільність пасти підбирається за Вашим бажанням, але ми рекомендуємо вибирати так, щоб між густинами був мінімум один пробіл у щільності. Наприклад, в лінійці паст GLORIA 4 щільності: ультра-м’яка, м’яка, середня і щільна.Оскільки всі щільності чудово змішуються між собою, то немає сенсу брати 2 щільності підряд, а краще взяти через одну, наприклад, ультра-м’яку та середню або м’який і щільний. Ви також можете взяти 2 крайні щільності, тоді при змішуванні Ви завжди зможете отримати необхідну м’яку і середньої щільності, таким чином у Вас в арсеналі будуть всі 4 щільності.

Середній стартовий набір для шугарінга Cannaan

Якщо Ви вже працюєте майстром з цукрової епіляції шугарінгу і маєте стабільний потік клієнтів, то Вам чудово підійде середній стартовий набір для шугарінга Cannaan, в який входять 2 баночки з пастою різної щільності вагою 1,5 кг, лосьйон перед шугарингом Cannaan 500мл, лосьйон після шугарінга Cannaan 500мл і пудра для шугарінга Cannaan. Все, що Вам залишиться зробити, це запастися одноразовими матеріалами, такими як серветки, простирадла, халати і тапочки для клієнтів.

Великий стартовий набір для шугарінга Cannaan

Найвигідніший набір для майстра з шугарінгу. Такого набору Вам вистачить мінімум на 250 процедур цукрової епіляції! Як і середній стартовий набір Cannaan великий набір складається з лосьйонів до і після шугарінга, пудри для шугарінга і двох баночок з пастою різної щільності вагою 3кг. Набір відмінно підійде майстрам, які працюють в салоні або приватним практикам з більший потоком клієнтів. В подарунок до набору Ви отримуєте металевий шпатель, яким дуже зручно брати цукрову пасту з баночки.До речі, при покупці даного набору Ви можете пройти безкоштовне навчання за шугарінгу з отриманням сертифікату міжнародного зразка.

Великий набір для шугарінга GLORIA

Якщо Ви хочете дивувати клієнтів швидкістю роботи і різноманітністю технік — то цей набір як раз для Вас. Крім стандартних 2х баночок цукрової пасти для шугарінга різної щільності вагою 1,8 кг у набір також входить паста для бандажної техніки, також вагою 1,8 кг. Звичайно ж, це не всі складові набору, який також складається з лосьйону перед шугарингом GLORIA 200мл, скрабом перед шугарингом GLORIA 200мл, паперові смужки GLORIA 100шт, тальков для шугарінга класичного та з ментолом GLORIA по 150г, крему після шугарінга GLORIA 200мл і металевого шпателя для цукрової пасти. З цим набором Ви зможете збільшити швидкість роботи вдвічі, не збільшуючи при цьому собівартість процедури, а також показати клієнту мануальну, шпательную і бандажні техніки.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *