Як запобігти появі врослого волосся?

Якщо ви голитеся бритвою, то проблема врозшего волосся напевно вам знайома.

Проте з нею можна боротися простими способами.
 Розберемося, чому це відбувається.
Вся справа в тому, що бритва і епілятор (навіть хорошой фірми!) неминуче травмує верхній шар шкіри, у відповідь вона починає ущільнюватися і не дає волоссю пробитися назовні. Вона починає рости всередину, що викликає роздратування, почервоніння і безперервну коросту. За відчуттями це нагадує щільний клубочок під шкірою. Найпростіший спосіб позбутися від цієї проблеми назавжди — зробити фотоепіляцію, але рекомендуємо це робити у професіоналів хто отривам медичну ліцензію. Наприклад https://salonslim.com.ua/permanent-makeup Останні роки ціни на епіляцію стали зовсім доступними.

Iнша наша порада: робіть пілінг перед голінням, причому хоча б за 10 годин. Під час миття використовуйте мочалку. А перед початком самої процедури обов’язково распарьте шкіру. Це зробить шкіру більш гладкою і запобіжить її агресивну реакцію.

Інше важливе правило — це рух по лінії росту волосся.

Якщо йти проти шерсті, шкіра точно отримає роздратування.

Має значення і те, що ви робите після гоління. Зокрема важливо обробити шкіру лосьйоном або зволожуючим кремом, щоб заспокоїти її. Шматочок льоду теж допоможе. Надягати на наступний день після гоління синтетику або вузькі джинси (хоча уявляємо, як їх у вас багато!) теж не рекрмендуется: це теж сприяє негативної реакції шкіри, яка і так пережила стрес.

До речі, краще всього робити епіляцію безпосередньо перед годиною відходу до сну.

За ніч шкіра заспокоїться і вранці буде виглядати свіжою і красивою.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *