Використання теплого воску для депіляції Veet

Сучасні жінки мають можливість проводити процедуру депіляції самостійно, отримуючи такий же ефект, як при відвідуванні салону.

Для цього використовуються різноманітні косметичні засоби, спеціально розроблені для такої мети. Як не можна краще підходить для домашнього використання теплий віск від компанії Veet.

Опис

Даний продукт, який має професійну формулу, призначений для застосування вдома жінками, що мають невеликий навик у видаленні волосся. За допомогою спеціальних інструментів, що входять до складу набору для депіляції, проводити процедуру дуже легко і просто. Структура воску дозволяє домагатися максимального ефекту, видаляючи всі непотрібні волоски за короткий час. Гладкість шкірного покриву при цьому зберігається протягом 4-х тижнів.

Засіб випускається французькою фірмою Рекитт Бенкізер. Головним складовим препарату є віск високої якості. У ході процедури за допомогою цього компонента проводиться відлущування відмерлих частинок дерми. Крім основного призначення – ліквідації волосся, склад доглядає за шкірою, насичує поживними елементами. Для цього використовуються натуральні масла, які містить воскова суміш теплого типу Veet.

Також додаткові компоненти здійснюють зволоження епідермісу, тому після депіляції немає необхідності в застосуванні доглядають коштів. Віск теплого типу від компанії Veet має універсальне властивість. Його можна застосовувати для видалення волосяного покриву практично на всіх ділянках тіла, де ви бажаєте мати гладку шкіру.

Баночка з препаратом об’ємом 250 мл упакована в картонну коробочку. Крім воску там є інструкція з докладним викладом процесу депіляції. Також в упаковці знаходяться смужки з тканинного матеріалу в кількості 12 штук і спеціальна лопатка-шпатель. З допомогою шпателя дуже зручно розподіляти засіб по поверхні дерми на різних ділянках тіла. Крім того, він має індикатор, який дає можливість визначити температуру воскового складу.

Нагрівання

Використовувати теплий віск від фірми Veet для домашньої депіляції дуже просто. Спочатку треба розігріти баночку, слідуючи деяким правилам.

Врахуйте, що перед початком розігріву кошти кришка ємності повинна бути відкрита, а захисна мембрана – знята. Якщо ви забули це зробити, не чіпайте банку до тих пір, поки вона не охолоне. Це може зайняти близько години.

 • Відкрийте банку і акуратно зніміть захисний шар фольги. Прослідкуйте, щоб на краях ємності не залишилося її шматочків.
 • Нагрівати препарат слід, використовуючи мікрохвильову піч. Можна зробити це також за допомогою водяної бані. Розігрів засіб один раз певним способом, у другій застосовуйте його.
 • Дотримуйтеся обережності при поводженні з розігрітій тарою. При необережному використанні можна отримати опік.

Нагріваючи складу в мікрохвильовці, суворо дотримуйтесь час розігріву. При цьому слід тримати ємність горизонтально, не допускаючи нахилів, щоб засіб не витекло. В залежності від того, яку потужність має мікрохвильова піч, час розігріву може змінюватись.

 • Для апаратів з потужністю 650 Ватт, включених на високий рівень розігріву, ємність, заповнену до країв, слід нагрівати близько однієї хвилини. Якщо в банку – близько половини воску, то нагрівайте її 40 секунд.
 • При потужності приладу 850 Ватт нагрів відбувається 45 секунд – повну тару і близько півхвилини, якщо залишилося півбанки.
 • Якщо ваша піч має потужність 1000 Вт, час розігріву повної тари скорочується до 40 секунд, її половини – до 30.

Якщо у вас немає мікрохвильовки або ви не хочете використовувати її для нагрівання воску, можна це зробити за допомогою водяної бані. Для цього налийте в каструлю таку кількість води, щоб її рівень не перевищував відповідний рівень кошти в тарі. Після того, як вода почне кипіти, переведіть плиту на повільний вогонь і поставте ємність з воском в каструлю.

Якщо баночка з препаратом заповнена повністю, нагрівати її потрібно протягом десяти хвилин. Відповідно, для нагріву половини ємності буде потрібно в два рази менше часу.

Уникайте попадання води на препарат. Також стежте за тим, щоб восковий склад не почав кипіти. Він втратить свої якості.

Перевірка температури

Для того щоб переконатися у відповідності потрібного температурного режиму нагріву, скористайтесь лопаткою-шпателем з упаковки. Для цього опустіть ту частину, на якій ви бачите квадрат синього кольору, в ємність з восковим складом Veet. Почніть акуратно перемішувати препарат. При цьому захоплюючи всю область ємності, переходячи від країв до центру.

Через хвилину подивіться на квадратик-індикатор. Якщо там виникли букви NO, нагрів був надто сильний. Вам необхідно трохи остудити складу. Через деякий час повторіть перевірку знову. При досягненні оптимальної температури замість букв повинен з’явитися синій квадрат.

Ще раз добре перемішайте засіб. Потім проведіть додаткову перевірку, завдавши трохи воску на шкіру біля ліктя. Якщо ви можете терпіти такий нагрів, починайте виконувати процедуру депіляції.

Застосування

Шпатель має напис Veet з одного боку. При його використанні треба триматися рукою за цю частину. Форма інструменту розроблена таким чином, щоб найбільш ефективно виконувати видалення волосків на певних частинах тіла.

Заокруглена сторона призначена для обробки пахвових западин. Іншу сторону, яка, навпаки, має внутрішній загин, застосовують для депіляції ніг. Ділянкою плоскої форми користуються для видалення волосся з інтимної зони. Область над верхньою губою краще обробляти кутовий стороною.

Підготуйте потрібну ділянку шкіри для проведення процедури. Шкіра повинна бути сухою і попередньо очищеною. Довжина волосків для ефективної операції становить 4-5 мм. Поверніть шпатель тією стороною, яка підходить для обраної вами зони. Потім акуратно нанесіть восковий склад на шкіру тонким шаром.

Робіть це, слідуючи за напрямком росту волосяного покриву. Майте на увазі, що довжина ділянки наноситься засобу повинна бути трохи менше смужки тканини з набору. Це потрібно для того, щоб було зручніше братися за смужку при зняття воску. Накладайте засіб послідовно, виконуючи обробку шкіри невеликими ділянками. В процесі операції кладіть шпатель всередину ємності, щоб уникнути забруднень робочої поверхні.

Відразу після нанесення складу на один ділянка зверху прикладіть смужку тканини. При цьому стежте, щоб з одного краю залишався вільний ділянку близько сантиметра. Добре розправте тканина, притискаючи до складу. З одного боку смужки притисніть шкіру пальцями. В цей час іншою рукою зробіть різкий рух проти зростання волосків, знімаючи тканина з поверхні шкіри.

Рекомендується направляти смужку як можна ближче до поверхні дерми. Ні в якому разі не смикайте її вгору. Це збільшить больові відчуття і може привести до мікротравм. Застосовуйте одну смужку для обробки декількох ділянок, до тих пір, поки вона не забруднитися повністю.

Якщо ви не маєте досвіду проведення подібних процедур, рекомендується починати депіляцію ніг. На цій ділянці тіла вчиняти подібні дії найпростіше. Послідовно наносячи складу, починаючи знизу і проходячи вгору, видаліть всі непотрібні волосся.

Ліквідація волосків в пахвовій частини має свої нюанси. Перед обробкою нанесіть на шкіру присипку для кращого перебігу операції. Під час процедури руку треба високо підняти і тримати в такому положенні, натягуючи шкіру пахв.

Накладати складу необхідно в різних напрямках. Це продиктовано специфікою росту волосся в цій зоні. Для видалення волосків у верхній області здійснюйте рухи від середньої частини — вгору. Для обробки нижньої зони пахв наносити віск від середини – вниз. Проводити видалення смужок потрібно в зворотному напрямку.

Обробляючи зону бікіні, починайте з верхньої частини і йдіть вниз, до лобкової області. Видаливши волоски по лінії плавок, переходите до зоні лобка, а потім – статевих губ. У ході процедури робіть перерви, щоб не дратувати чутливу область бікіні.

Очищаючи від волосся область над верхньою губою, дійте поетапно, спочатку одну сторону, потім — протилежну. У разі неповного видалення волосків, доробіть область пінцетом.

Після обробки видаліть залишки засобу, промивши дану область теплим рослинним маслом, а потім водою. Добре вимийте інструменти і щільно закрийте ємність з воском кришкою. Не допускайте попадання вологи на препарат.

Рекомендації

Для найбільш ефективного результату виконуйте рекомендації по застосуванню засобу Veet та проведення депіляції.

 • Приблизно за добу до процедури проведіть пілінг потрібного ділянки шкіри. На очищеній поверхні віск діє результативніше, найбільш щільно облягаючи волоски.
 • Через деякий час після процедури (близько доби) регулярно робіть отшелушивающие процедури і зволожуйте шкіру.
 • При появі подразнення не чешіть проблемне місце. Обробіть його засобом з антисептичним ефектом.
 • При появі алергічних реакцій, таких, як паління, дискомфортні відчуття, відразу змийте склад.
 • Після операції уникайте застосування косметики та парфумерних засобів протягом доби.
 • Не допускайте попадання перегрітого складу на шкірний покрив. Ви можете отримати опіки. Розігрівайте суміш вказане виробником кількість часу.
 • Тримайте інструменти і тару з препаратом у чистоті. Не допускайте попадання забруднень на восковий складу.

Якщо ви хочете провести депіляцію якої-небудь ділянки шкіри у себе вдома, отримавши ефективний результат, то воскова суміш Veet теплого типу відмінно підійде для цього. Вивчіть рекомендації виробника щодо застосування цього продукту, особливо в частині розігріву кошти. Також виконуйте поради по догляду за шкірою після депіляції.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *