Види манікюру шелак

За допомогою лаку гелю Шелак можна виконувати різні види манікюру. При цьому сама техніка манікюру може істотно відрізнятися. Оскільки для роботи з лаками гелями потрібне використання ультрафіолетового приладу для сушіння, а також певні навички, краще замовити такий манікюр в салоні. Але для тих, хто має все необхідне обладнання, ми опишемо кілька технік манікюр гелем шелак.

Різновиди манікюру з шелаком

Використовуючи гель лак Шелак, можна виконати практично всі види манікюру:

•Класичний французький манікюр з гелем лаком виглядає дуже красиво і елегантно за рахунок стійкого глянсового блиску.

•Градієнтний манікюр найкраще робити гелем лаком. Завдяки тому, що склад не сохне на повітрі, можна домогтися плавного переходу між квітами.

•Весільний манікюр шелаком – це не тільки красиво, але і практично, адже з таким довговічним манікюром можна відправитися навіть у весільну подорож.

•Місячний дизайн нігтів дуже ефектно виглядає, якщо його виконати гелем лаком Шелак. При цьому можна використовувати самі різноманітні комбінації кольорів.

•В’язаний (об’ємний) манікюр найкраще робити гелем лаком Шелак. Завдяки хорошій густоті гелю цієї марки вдається домогтися потрібного рельєфу на нігтях. Такий лак дуже добре тримає форму і не розтікається.

•Дуже часто арт френч роблять лаком шелак. Навіть гель лак добре комбінується з різноманітним декором з блискіток, розпису, каменів, фольги або бісеру.

Імітація водного манікюру шелаком

Єдиний вид манікюру, який можна зробити шелаком, – це водний дизайн нігтів. Вся справа в тому, що Шелак дуже густий і щільний, тому він просто тоне у воді і не розтікається на її поверхні, як звичайний лак. Але дизайнери знайшли вихід і з цієї ситуації. Вони придумали, як зробити імітацію водного манікюру гелем лаком Шелак.

Гель лак марки шелак можна використовувати як на своїх власних нігтях, так і на наращенном манікюрі. При цьому нарощування можна робити на типсах формах або за допомогою гелю або акрилу.

Місячний манікюр шелаком

Загальні правила виконання манікюру гелем лаком Шелак

Оскільки гель лак Shellac – це не звичайний лак, а склад з властивостями лаку і гелю, то й виконання манікюру за допомогою нього дещо відрізняється від традиційної техніки. Головна відмінність полягає в тому, що для висихання гелю лаку потрібно ультрафіолетова лампа. Він не сохне на повітрі, як звичайний лак.

Крім цього манікюр, виконаний гелем лаком, відрізняється довговічністю. Його можна носити близько двох тижнів. При цьому можна займатися звичайними справами, не переживаючи, що лак облупиться. Але для отримання такої міцності і довговічності манікюру потрібно дотримуватися правил його виконання:

•Для поліпшення зчеплення гелю лаку з нігтьовими пластинами їх потрібно обов’язково обезжиривать, злегка шліфувати для видалення ороговілого шару і покривати праймером.

•Щоб гель лак не тріскається і не знімався цілим пластом, його потрібно наносити дуже тонким рівномірним шаром. Для цього краще використовувати спеціальний пензлик.

•Сушіння виконується під ультрафіолетовими променями. Тривалість сушіння вказується на бульбашці з лаком.

•Кожен шар сушать окремо.

•Краще гель лак пересушити, ніж просушити недостатньо. Якщо він погано висохне, то може знятися цілим пластом.

•Після виконання кольорового шару обов’язково використовуйте спеціальне фінішне покриття для гелевого манікюру. Його також потрібно сушити під лампою.

•Щоб зробити різні варіанти манікюру з шелаком, вам можуть знадобитися не тільки спеціальні кисті, але і дотс, а також розчинник для зняття дисперсійного шару.

Градієнтний манікюр шелаком

Техніка виконання градієнтного манікюру шелаком

Для виконання такого манікюру вам знадобиться не тільки гель, лампа, праймер і фініш, але і дотс для малювання по нігтям. Роботу ведемо в такому порядку:

1.Нігтики готуємо до манікюру, як описано в правилах вище.

2.Потім на кожну нігтьову пластину наносимо гелі двох кольорів. Межа стику кольорів може проходити впоперек або вздовж нігтя. Доки гель не потрібно сушити. Для початку за допомогою дотса згладжуємо кордон між квітами. Для цього хвилеподібно водимо по нігтям в районі стику кольорів. Коли перехід вийде плавним, гель лак можна сушити під лампою.

3.Якщо насиченість покриття вам здасться недостатнім, то процедуру можна повторити.

4.Наприкінці наносимо фінішне покриття і суші його під лампою. Після цього потрібно прибрати дисперсійний шар з нігтів.

Як робити в’язаний манікюр шелаком?

Шелак дозволяє втілити різні види манікюру, в тому числі і в’язаний (об’ємний) дизайн нігтів. Крім стандартного набору для гелевого манікюру вам знадобиться або матуючий покриття, або оксамитовий пісок. Манікюр виконуємо в такому порядку:

1.Після стандартної підготовки нігтів і нанесення на них праймера робимо фоновий шар лаком гелем вибраного відтінку. Добре просушуємо його під лампою і прибираємо дисперсійний шар.

2.Потім за допомогою тонкої кисті виконуємо малюнок на нігтях. Краще всього вибрати малюнок зразок в’язання на светрах або великих стібків, хоча можна робити і звичайний візерунок. Мазками наносимо малюнок на нігті і сушимо його під лампою. Потім робимо другий шар такої ж малюнка, чітко потрапляючи в колишні мазки. Його також сушимо. Можна зробити і третій шар, щоб малюнок був більш рельєфним.

3.Потім посипаємо нігті оксамитовим піском або покриваємо матуючим фінішем.

Імітація водного манікюру

Щоб отримати подібність водного манікюру, використовуючи гель лак, вам потрібні гелі різних кольорів і дотс:

1.На підготовлених і покритих праймером нігтях малюємо смужки гелями різних кольорів.

2.Не поміщаючи нігті під лампу, робимо на них плавні розлучення за допомогою дотса.

3.Тепер сушимо нігтики та покриваємо їх фінішем.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *