Види епіляції: який з них краще

Сучасні види епіляції дозволяють видаляти волосся разом з цибулинами. 

За рахунок цього шкіра більш тривалий час залишається гладкою і красивою. Але деякі жінки не можуть визначитися, який саме вид епіляції вибрати.

Адже кожен метод має як достоїнства, так і недоліки.

Лазерна епіляція

Найбільш популярною, але дорогою вважається лазерна епіляція. Таке видалення волосся повинне проводитися тільки досвідченими косметологами в салоні за допомогою спеціального апарата — лазера. Лазерна епіляція на сьогоднішній день вважається найбільш ефективною в порівнянні з іншими процедурами по видаленню волосся. Адже вона дозволяє надовго забути про зайвої рослинності. Така процедура абсолютно не пошкоджує навіть дуже ніжну шкіру. Але все ж слід обов’язково дотримуватися деяких рекомендацій, які пов’язані з протипоказаннями до лазерного методу видалення волосся на тілі.

Так, якщо у жінки є багато родимок на місці, де потрібно видаляти волосся, краще віддати перевагу іншому методу. Те ж стосується онкологічних захворювань, опіків і виразок на тілі, цукрового діабету і алергії. При таких захворюваннях ні в якому разі не можна проводити лазерну епіляцію. Тому перед процедурою фахівець повинен направити жінку на обстеження до лікаря. Ще від лазерної епіляції слід утриматися вагітним і годуючим жінкам.

Суть процесу лазерної епіляції полягає в тому, що промінь від приладу нагріває волосяний фолікул і посудину, живить його, після чого цибулина повністю руйнується. У результаті вже через кілька днів волоски випадають самі. Але не слід їх висмикувати. Тривалість сеансу залежить від товщини і кількості небажаних волосся на тілі. Фахівець повинен підібрати відповідний лазер, який буде максимально впливати на волосяні цибулини певної зони на тілі.

Найчастіше використовуються діодні, неодимові і олександритові промені лазера. Залежно від стану шкіри і типу небажаного волосся косметолог повинен підібрати жінці індивідуальний тип лазера. В деяких випадках доцільно комбінувати декілька їх видів для кращого ефекту від епіляції.

Діодні промені вважаються безпечними. І на відміну від інших вони можуть успішно видаляти волосся навіть на засмаглій шкірі. Повне видалення волосся відбувається приблизно через 2 тижні після сеансу. Що стосується больових відчуттів, то вони зовсім незначні. Може відчуватися лише легке поколювання.

Олександритові промені вважаються більш сильними. Вони швидко впливають навіть на дуже темні і жорсткі волоски. Але все ж є тут один недолік — такий лазер може викликати на шкірі незначні опіки. Тому слід спочатку проконсультуватися з фахівцем щодо того, як можна підготувати шкіру до такої епіляції. У даному випадку процедура буде повністю безболісною, так як одночасно з лазером на шкіру подіє струмінь холодного повітря. Ідеальний варіант для жінок з чутливою шкірою.

Ще один тип лазерного променя — неодимовий. Це хороший варіант для жінок з темною шкірою. Хворобливих відчуттів під час процедури практично не буде. Використання неодимового лазера підходить далеко не всім, тому найчастіше його застосовують у комплексі з александритовым, що дає максимальний ефект.

Салонна електроепіляція

Досить поширеною на сьогоднішній день є електроепіляція. Суть методу полягає в тому, що фахівець під кожен небажаний волосок вводить найтоншу голку, а потім направляє туди розряд струму. У підсумку волосяний фолікул повністю руйнується. Підходить такий метод практично всім жінкам, але відрізняється деякою хворобливістю.

Найчастіше необхідно пройти кілька процедур електроепіляції. Справа в тому, що доводиться по черзі працювати з кожним волоском, що займає певний час. І чим більше небажаного волосся, тим довше їх доведеться видаляти. Дуже важливо пам’ятати, що в результаті процедури на місцях видалення зайвого волосся будуть залишатися невеликі кірочки, які ні в якому разі не можна здирати. Вже через тиждень вони зникнуть самі по собі, залишаючи чисту гладку шкіру на довгі роки.

Процедура фотоепіляції

У салонах часто жінки вдаються до фотоепіляції. У чому-то такий метод видалення зайвої рослинності на тілі схожий з лазерною епіляцією. Але тут на фолікули будуть впливати вже не лазерні, а світлові промені. Така процедура підходить далеко не всім жінкам і має деякі обмеження. Розглянемо всі нюанси більш докладно.

Краще всього починати робити фотоепіляцію навесні або взимку, коли шкіра максимально світла, а небажані волоски, навпаки, темні. Якщо ж колір волосся буде збігатися з кольором шкіри, то фотоепіляція може не дати бажаного ефекту. Що стосується тривалості, то сеанси можуть тривати від кількох тижнів до 6 місяців. Все залежить від товщини волосся і правильності вибору часу для проведення фотоепіляції.

У більшості випадків одні і ті ж волосся видаляються кілька разів, і тільки потім вони зовсім перестають рости. Як правило, життєвий цикл волоска має кілька фаз. І вкрай важливо зловити саме найактивнішу фазу зростання. Якщо вдасться це зробити, то цілком можливо, що фолікул буде повністю зруйнований вже після першого сеансу і не доведеться робити фотоепіляцію повторно.

Фотоепіляція теж має ряд протипоказань. Не рекомендується проводити процедуру видалення волосся цим методом вагітним жінкам, а також людям, страждаючим цукровим діабетом, онкологічними захворюваннями, доброякісними новоутвореннями на поверхні шкіри і частими шкірними висипаннями.

Епіляція в домашніх умовах

Є ще види епіляції, які можна проводити самостійно. Електроепіляцією також називають видалення волосся в домашніх умовах за допомогою електричного епілятора. Але це вже зовсім інша процедура, яка передбачає тільки видалення небажаного волосся з коренем. Через кілька тижнів рослинність на тілі з’являється знову, що змушує повторювати процедуру. Але багато жінок віддають перевагу саме цей метод, так як він не вимагає великих фінансових вкладень. Досить придбати прилад один раз і користуватися їм потім весь час вдома.

Електроепілятор підходить не всім жінкам. У деяких процедура може викликати сильне подразнення шкіри. В цьому випадку краще відмовитися від використання приладу.Також не рекомендується видаляти зайві волосся в зоні бікіні електроепілятором. Справа в тому, що в цьому місці шкіра дуже ніжна, на неї може з’явитися сильне роздратування, що часто супроводжується утворенням гнійників з врастающими волосками, від яких не так просто позбутися.

Ще одним домашнім методом видалення небажаного волосся з коренем є шугарінг. Це епіляція за допомогою в’язкої цукрової пасти, яка наноситься на проблемні ділянки тіла із зайвою рослинністю, застигає і зривається разом з волосками. Зараз у магазинах можна зустріти безліч наборів для шугарінга. Але все ж краще проводити процедуру у косметолога, так як за недосвідченості можна недостатньо щільно притиснути пасту, в результаті не всі волоски втечуть. Те ж стосується воскової епіляції, при якій замість цукрової пасти використовується нагріте віск, але сенс процедури залишається тим же.

Отже, основні види епіляції, які найчастіше використовуються, розглянуто. За допомогою визначених методів епіляції можна назавжди позбутися небажаного волосся на обличчі і тілі.

Але в будь-якому випадку краще всього заздалегідь проконсультуватися з досвідченим косметологом, який допоможе підібрати найбільш підходящий метод.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *