Видалення волосся на обличчі: 6 варіантів, які працюють!

Волосся на жіночому обличчі – дуже неприємне явище, тому не дивно, що кожна представниця прекрасної статі поспішає від них позбутися. 

Зробити це не так складно, головне – правильно вибрати спосіб епіляції.

Електроепіляція

Електроепіляція – це ефективний спосіб позбавлення від небажаних волосків. Процедура відбувається таким чином. За допомогою особливої голки подається слабкий струм до фолікулу кожного волоска. Внаслідок електроепіляції волоски стають тонше і слабше, їх структура руйнується.

До недоліків даного методу можна віднести його можливу тривалість (деяким можуть знадобитися регулярні процедури протягом декількох місяців). Варто відзначити і болючість електроепіляції, а також досить високу вартість процедур.

Лазерна або фотоепіляція

Даний метод вважається одним з найбільш надійних і швидких в боротьбі з небажаними волосками. В процесі фотоепіляції короткі пучки світла впливають на фолікули, уповільнюючи і навіть припиняючи зростання нового волосся.

Для повного видалення волосся в одній зоні може тривати до шести сеансів, але на відміну від попередньої процедури лазерна епіляція є менш болючою і не такий витратним за часом.

Недоліком даного методу є те, що він — більш дорогий і може підійти не всім, так як для досягнення результату потрібно, щоб волосся було темніше шкіри.

Депіляція за допомогою воску або цукру

Цей метод є досить популярним, що пов’язано з його порівняльною дешевизною. У сучасних магазинах можна знайти безліч наборів для депіляції воском в домашніх умовах.

Для використання воскових смужок необхідно нанести їх на шкіру і ретельно розгладити, щоб вони краще трималася. Після цього смужка разом з приклеєними волоссям різко видаляється. Використання цукру — аналогічно. Єдина відмінність: такі смужки видаляються менш болісно, так як цукор приклеюється тільки до волоскам, але не до шкіри. До складу смужок входять в основному натуральні інгредієнти, завдяки чому можливість появи роздратування зведена до мінімуму.

Після використання воскових або цукрових смужок шкіра може залишатися гладкою до шести тижнів. Але повторне їх використання можливе тільки тоді, коли волосся відросте до довжини 5 мм.

Вищипування

Якщо волосків, які потрібно видалити, трохи, то вищипування стане оптимальним способом порятунку від них. Заздалегідь потрібно підготувати пінцет і збільшує дзеркало, також знадобиться світло, переважно денної. Потрібно натягнути шкіру і різко висмикнути волосок пінцетом за напрямком росту. Результат від вищипування збережеться до шести тижнів.

Краще всього проводити вищипування після прийняття водних процедур, коли пори відкриті, тоді процес видалення волосків буде швидким і майже безболісним. Для заспокоєння шкіри можна використовувати спеціальний бальзам, який легко придбати в магазині.

Хімічні депіляційні кошти

Такі кошти досить дешеві і прості у використанні, але можуть викликати алергічну реакцію на шкірі. Тому перед їх застосуванням потрібно уважно прочитати інструкцію і пройти тест. Подібний метод може подарувати гладкість шкіри на термін до двох тижнів.

Сповільнювачі росту волосся

Дані кошти не позбавляють від з’явилися волосся, але можуть сповільнити ріст нових. Після обробки волоски стають тонше і блідіше, відповідно, депіляція стане легше, і результат її буде зберігатися більш тривалий час.

Такі засоби випускаються у вигляді кремів, які необхідно втирати у шкіру 2 рази в день. Результат може бути помітний після місяці щоденного використання. Але не всі сповільнювачі росту волосся будуть давати його, тому, можливо, пройде деякий час, поки ви зможете знайти ефективне для себе засіб.

Варто пам’ятати і те, що гоління не повинно бути використано взагалі, інакше все, зроблене раніше, не матиме результату. Бритва розщеплює кінець волосся, роблячи його товщі, внаслідок чого процес видалення стане більш проблематичним.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *