Вибираємо кращий крем для депіляції інтимних зон

Не багато знають, що крем для депіляції інтимних зон був винайдений дуже давно.

Цариця Нефертіті користувалася подібними засобами. Звичайно ж, склад за цей час зазнав деформацій, але функціональне призначення практично не змінилося.

Якщо цариця використовувала переплавлений віск разом з соком рослини, то зараз крем для інтимної епіляції містить мало натуральних інгредієнтів.

Рецепт сучасного крему для депіляції інтимних зон вдосконалювався протягом багатьох століть. Оптимальний склад був створений близько 35 років тому. Принцип дії полягає в руйнуванні волосинки аж до його глибокого підстави. З цієї причини всі волоски мають гладкі кінчики, що робить їх непомітними під час росту. Компоненти, що входять до складу, допомагають зруйнувати волосяну структуру, тому на шкірі і не залишається ніяких слідів. Крем-депілятор використовувати? Які особливості можна відзначити? Чи існують якісь побічні ефекти і протипоказання?

Крем-депілятор

Використання крему для інтимної епіляції не складе великої праці. В комплект входить невеликий шпатель і сам крем-депілятор. Крем треба наносити невеликим шаром на поверхню шкіри, а потім через кілька хвилин видалити за допомогою шпателя.

Точна кількість часу буде відображено на упаковці. У деяких виробників час очікування може бути менше. Головне, про що необхідно пам’ятати під час проведення процедури, — це те, що можна використовувати крем тільки для депіляції інтимної зони. Для ніг або обличчя він не підійде, оскільки може викликати роздратування і алергію.

Крем для інтимної зони має ряд істотних переваг: він легко і швидко наноситься, видаляє волосся в цій зоні.При цьому вартість такої продукції невисока, а позитивних сторін після використання предостатньо. Але не можна забувати про те, що представлені засоби для інтимної зони мають недоліки.

Перед початком використання треба провести алергічну пробу, так як у складі яких можуть міститися агресивні компоненти.

Після видалення волосяного покриву інтимну зону треба промити теплою водою. Слід пам’ятати, що найкращий результат буде досягнуто через кілька днів після повторення процедури, оскільки за 1 раз не можна повністю позбавитися від проблеми.

Відмінні характеристики

Розглядаючи засоби для видалення волосся зони бікіні, можна зазначити, що які-небудь протипоказання відсутні. Єдине виключення — жінки з дуже чутливою шкірою, а також ті, у кого є подразнення або запалення. У такому разі депіляцію бажано скасувати до поліпшення стану.

Вибрати крем не складе особливої праці. Кожна людина зможе підібрати оптимальний варіант, виходячи зі своїх власних уподобань. Можна спробувати добре розрекламований крем Veet, який не тільки усуває волоски, але і живить шкіру рослинними маслами. Крем Velvet також встиг зарекомендувати себе. Він має нейтральний запах, і при цьому досягається висока ефективність вже після одноразового використання. Крім того, є велика кількість різних складів, які підійдуть для певного типу шкіри.

Якщо крем для депіляції комусь не підходить, можна скористатися спеціальними гелями, які розм’якшують волосяну структуру. Через кілька хвилин після нанесення можна пройтися швидко бритвою — і не залишиться жодного сліду. В гель входить велика кількість речовин, які зволожують і живлять шкіру. Незважаючи на це, є сильнодіючі гелі, після нанесення яких бритва вже не знадобиться. Після використання зона бікіні залишається м’якою і гладкою.

Сучасна косметологія швидко розвивається, а тому кожна жінка зможе без праці знайти оптимальний варіант, який буде відповідати всім її запитам. У бажанні добитися ідеальної м’якості і гладкості треба пробувати різні засоби, і тоді результат приємно здивує.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *