Вибір помади

Жіноча косметичка з кожним роком стає все більше, так як з’являється все більша кількість косметичних засобів, які дуже швидко стають незамінними і необхідними. Але є ті засоби, які вже давно стали обов’язковими для кожної дами, до таких безсумнівно відноситься губна помада. Хіба можна уявити собі завершений образ без використання помади? Зараз асортимент помад дуже широкий, кожен виробник має дуже широку лінійку, яка відрізняється між собою не тільки за кольором, але і за способом нанесення, створюваного ефекту і т. д.Але помаду в будь-якому випадку потрібно вибирати дуже ретельно. На що ж слід звернути особливу увагу? Як підібрати колір помади?

По-перше, звичайно, не можна упускати складу з виду, прочитавши його, можна дуже багато чого зрозуміти, як мінімум, те, наскільки якісним є даний засіб і безпечно взагалі його використовувати. Помада повинна не тільки прикрашати, але і бути безпечною, а бажано ще й приносити користь губах жінки, тому в її складі не повинно бути мінерального масла, так як це продукт нафтопереробки і для здоров’я він може бути небезпечний.Продукцію з парафіном теж ні в якому разі не можна купувати, його застосовують, як правило, для стабілізації помади, але, якщо парафін потрапить усередину організму, він може нанести серйозної шкоди.

Якщо в складі помади є кармін, краще не нести цей засіб на касу, так як ця речовина здатна викликати дуже сильну алергію.

А ось натуральний віск абсолютно безпечний, тому може міститися у складі якісної помади. Корисним інгредієнтом є ще і ланолін, правда він здатний зробити її більш чутливою.

По-друге, ціна теж має значення. Очевидно, що хороша помада не може коштувати копійки, адже вартість засобу складається в основному з вартості інгредієнтів, відповідно, дешеві інгредієнти теж не можуть бути хорошими.

По-третє, купувати помаду потрібно тільки в спеціалізованих магазинах, які торгують справді якісною продукцією і дорожать своєю репутацією. У продавця обов’язково повинні бути всі необхідні сертифікати на продукцію.

По-четверте, зовнішній вигляд стрижня помади теж має значення, він повинен мати рівний колір, на ньому не повинно бути ніяких вкраплень і тим більше патьоків.

По-п’яте, неякісний продукт, як правило, видає упаковка, яка є такою ж неякісною. На тюбику не повинно бути ніяких сколів, а метал з металізованої частини не повинен сходити.

По-шосте, стійкість помади теж важлива, для її визначення потрібно нанести помаду на поверхню руки, а потім розтерти пальцем, це дозволить також переконатися в тому, що на губах не будуть утворюватися катишки.

По-сьоме, при покупці косметики, як і при покупці продуктів, потрібно звертати увагу на термін придатності, адже користуватися простроченим косметичним засобом просто небезпечно.

В-восьмих, ну і, звичайно, краще віддавати перевагу відомим виробникам, так як вони найчастіше дбають про якість своєї продукції і вже встигли зарекомендувати себе на ринку.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *