Весільний манікюр шелак

Весільний манікюр краще всього виконати за допомогою гелю лаку шелак. Такий манікюр буде не тільки красивим, але і довговічним, що дозволить вам насолоджуватися ним навіть у весільній подорожі.

Особливості весільного манікюру шелак

В ході такого манікюру використовується не звичайний лак, а склад з властивостями гелю, що надає покриттю високу стійкість, а манікюру довговічність. Однак це не просто гель, адже на відміну від моделюючого матеріалу, він має фарбувальні пігменти. Такі гелі лаки виробляються різними фірмами, але Шелак найвідоміший серед них.

Шелак ідеально підходить для весільного манікюру, оскільки дозволяє отримати масу переваг:

* Весільний манікюр на короткі нігті краще виконати, використовуючи шелак. Так ви отримаєте неймовірну стійкість покриття і глянсовий блиск нігтів.
* Завдяки великим вибором відтінків лаку-гелю можна зробити манікюр під будь-який наряд нареченої.
* Стійкість гелевого манікюру дуже важлива, адже відразу після весілля ви можете відправитися в подорож, не переживаючи про манікюр.
* Шелаком можна виконати будь-дизайн нігтів.
* Глянцевий блиск нагідок збережеться на весь термін шкарпетки.

Оскільки ціна даного манікюру немаленька, шелак на весілля можуть замовити в салоні не всі наречені. Але якщо у вас є гелі і ультрафіолетова лампа для їх сушіння, то такий дизайн можна зробити вдома. Нижче ми наведемо кілька ідей весільного манікюру шелаком з докладним описом техніки виконання.
Пастельний весільний манікюр

Пастельний весільний манікюр

Для виконання такого манікюру вам знадобляться гелі лаки двох кольорів: білого та пастельного рожевого. Крім цього потрібно купити прозорі переказні наклейки на всю площину нігтя і стрази. Також вам не обійтися без спеціального фінішного кошти для гелевого манікюру, полірувальних пилок, праймера і УФ лампи.

Манікюр виконуємо в такій послідовності:

1. Ретельно готуємо нігтики: прибираємо кутикулу, підпилює нігті, коригуючи форму і довжину. Знежирюємо нігтьові пластини і трохи шліфуємо їх, щоб позбутися від ороговілого шару. Це дозволить поліпшити зчеплення з лаком-гелем. Тепер наносимо праймер на кожен нігтик і просушуємо його під лампою кілька секунд.

2. Акуратно тонким шаром наносимо гель шелак на нігтики і розрівнюємо за допомогою спеціального пензлика. Просушуємо перший шар під ультрафіолетовими променями пару хвилин. Аналогічно виконуємо і сушимо другий шар покриття. Ніготь на безіменному пальці прикрашаємо двоколірним покриттям.

3. На кожному пальці, окрім середнього і безіменного, прибираємо липкий шар з допомогою особливого розчинника. Нігтик на середньому пальці прикрашаємо переказний наклейкою, заздалегідь вирізавши її по формі пластини. На кордоні квітів на безіменному пальці приклеюємо стрази.

4. Тепер на все нігтики наносимо спеціальне фінішне покриття і сушимо його під лампою кілька секунд.

Весільний дизайн на коротких нігтях

Весільний манікюр шелак на короткі нігті зробити дуже легко. Французький дизайн нігтів виглядає красиво і елегантно. Для манікюру вам потрібно придбати: лаки-гелі рожевого і білого відтінку, тонкі кисті, стрази, праймер, фініш, лампу для сушіння гелю і набір пилок.

Щоб повторити такий дизайн на своїх нігтики виконайте наступне:

1. Нігті підготуйте до манікюру так само, як описано в попередньому манікюрі.

2. Після висихання праймера нанесіть перший шар рожевого лаку і висушіть його під лампою. Також поступите і з другим шаром рожевого покриття. Після його висихання кінчики всіх нігтів, крім безіменних пальців, виділіть білим лаком. І просушіть його під лампою пару хвилин.

3. Нігтьові пластини на безіменних пальцях прикрашаємо ажурною розписом з білих троянд. Для її виконання використовуємо тонку кисть. Наші трояндочки просушуємо під лампою.

4. Прибираємо липкий шар з нагідок з допомогою особливого складу і наносимо фінішне засіб. Його сушимо під УФ-променями не більше хвилини.

Мереживний весільний манікюр

Мереживний дизайн нігтів ідеально підходить для нареченої. Для його виконання вам знадобляться лаки пастельних кольорів, стрази, тонка кисть, праймер, фініш і лампа. Манікюр виконуємо в такому порядку:

1. Після стандартної підготовки нігтів і обробки їх праймером робимо двошарове покриття гелем пастельного рожевого кольору. Не забуваємо, що кожен шар ми просушуємо під лампою пару хвилин.

2. Верхню частину нігтика навскоси виділяємо білим лаковим покриттям. Його теж потрібно просушити під УФ лампою.

3. Тепер за допомогою тонкої кисті виконуємо мереживний візерунок за межі білого кінчика нігтя і сушимо під лампою.

4. Нігті на безіменних пальцях прикрашаємо стразами.

5. Наносимо фінішне покриття і сушимо його недовго під УФ-променями.

Весільний френч

Весільний манікюр шелак дуже красиво виглядає в дизайні френч. Такий манікюр не складно зробити вдома. Для нього вам знадобляться: лаки-гелі класичної забарвлення френча, дотс, праймер, фініш, лампа для сушіння і набір пилок.

Нігтики оформляємо в такому порядку:

1. Для початку нігті готуємо, як описано в першому манікюрі.

2. Після висихання під лампою праймера робимо двошарове покриття гелем природного рожевого відтінку. Кожен шар сушимо під лампою пару хвилин. Причому гель-лак краще пересушити, ніж не досушити, інакше він злізе пластом.

3. Тепер оформляємо кінчик нігтя білим лаком і просушуємо.

4. Декоруємо кордон перепаду квітів смугою з точок, які виконуємо з допомогою дотса. Знову просушуємо нігтики.

5. Позбавляємося від липкого шару і наносимо фінішне покриття, яке поміщаємо під лампу.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *