Вечірній макіяж: літня прохолода заходу

Вже і сонечко котиться до низу, і річний томний вечір обіцяє знайомства, пригоди і нову романтику. Ні в якому разі не можна сидіти вдома в літній вечір. Але перед дівчатами, які завжди хочуть бути в тренді і виділятися, постає питання: як правильно зробити вечірній макіяж. Для нас – це не питання! Ми знаємо все про літніх тенденції у вечірньому макіяжі.

А ти будь яскравіше сонця!

Увечері сонце не сліпить очі. Зате є можливість у тебе заслепить якого-небудь засмаглого мачо. Цього літа хіт вечірнього макіяжу – яскраві кольори: кораловий, рожевий, смарагдовий.

Більш-менш звична для всіх коралова помада на губах. Але в цьому сезоні актуальний такий колір і на очах.

Брови – не тільки обрамлення особи

Найчастіше брови грають лише другорядні ролі в макіяжі. Але останнім часом все більшої актуальності набуває вечірній макіяж саме з акцентом на бровах. Вони обов’язково повинні бути широкими і навіть об’ємними. Раніше всі прагнули їх затемнити, а сьогодні Valentino, Yves Saint Laurent вважають, що брови повинні бути гранично світлими. Так, що хочеш бути в тренді – висвітлюй брови.

Менше пудри, менше фарби – ти сподобаєшся сама

Французи, нація законодавців моди і краси, впевнені, що справжня індивідуальність розкривається не в стилі і не в макіяжі, а в природності людини. Тому вони прагнуть зробити якомога більш легкий макіяж і надягти непомітний одяг. Щоб не вбити в собі особистість, не стерти з лиця разом з макіяжем очей щось більш важливе, ніж тіні. Так, що навіть якщо любиш яскравість і епатаж, зверни увагу на натуральний макіяж, актуальний нині.

Так, деякі модні будинки вважають, що навіть під макіяж вечірній сукні повинен бути максимально природним. Зараз немодно засмагати до «непристойності» і покривати обличчя бронзовими відтінками тональних засобів. Природна блідість – особливий шик цього сезону. Нехай твій тональний крем не приховує натуральний колір обличчя, а на щоках лежать зовсім легкі рум’яна. Нанеси На губи матову непомітний помади. Очі злегка відтіни і недбало промалюй вії.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *