Ваші вії: міцніше, гущі, довше

Вії мають майже ту ж будову, що і волосся, а значить і ті ж самі проблеми.

Вони можуть випадати, ламатися, ставати тонкими і бляклими. Для того щоб цього не відбувалося, важливо правильно доглядати за віями. Як це робити? У чотири кроки!

Раз. Очищення в одну мить
Правильний догляд за віями починається з грамотного зняття макіяжу. Ідеальний вибір — двофазний лосьйон. Наприклад, засіб для зняття макіяжу з очей Deluxe від німецької компанії LR Health & Health Systems. Воно не тільки видаляє всі сто будь-яку (навіть водостійку) туш, але також дбайливо доглядає за шкірою навколо очей. Все завдяки вмісту мигдалевого масла і пантенола.

Два. Відновлення до самих кінчиків
Інноваційний продукт компанії LR Health & Beauty Systems для росту вій Deluxe Activating Lash Serum допоможе вам зміцнити вії і надати їм об’єм і довжину. В одному компактному флаконі сироватки міститься активний комплекс речовин, який активує зростання вій, скорочує їх випадання, збільшує щільність, еластичність і товщину волосків.

Три. «Поживний» заряд
Завжди красива: 3 ключових зимових ради

Чотири кращих драматичних фільму кінофестивалю RIFF
Від постійного використання туші вії можуть стати сухими, ламкими і почати випадати. Уникнути цього допоможе праймер. Він буде прекрасною основою для будь-якої туші, збільшивши її стійкість. Але головне — поживні речовини в складі праймера живлять і зволожують вії. У косметичної серії Deluxe від компанії LR Health & Beauty Systems є засіб для зміцнення і зростання вій, яке стане оптимальним праймером. Нанесіть його на вії, дайте підсохнути протягом хвилини, а потім використовуйте туш. Крім захисту, засіб дарує віям додаткову довжину і додає об’єм.

Чотири. Чарівний погляд з-під вій!
Є два головних правила використання туші. Перше: вибирайте туш з доглядають компонентами. Друге: міняйте її раз в два місяці. Зверніть увагу на туш «Фантастика» з серії Deluxe від LR Health & Beauty Systems. Вона створює неповторний ефект накладних вій, не утворюючи грудочок, не змащуючи і не обсипаючи. Відмінне рішення для фантастичного погляду!

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *