Варіанти френча

Різні варіанти френча дозволяють підібрати ідеї манікюру як для урочистих випадків, так і на кожен день. Різноманітність французького манікюру досягається не тільки за рахунок нового дизайну, але й завдяки використанню різних технік манікюру.

Чим відрізняється французький дизайн?

Френч або французький манікюр був придуманий американським стилістом в кінці 19 століття. Таку назву манікюр отримав за те, що він прагне підкреслити природну красу жіночих ручок. Саме тому для такого манікюру варто вибрати натуральні природні відтінки лаку (бежевий, білий, тілесний). Хоча безліч різновидів френча виконуються яскравими насиченими відтінками лаків.

Головними атрибутами класичного френча можна назвати:

* Тілесне, світло-рожеве, бежеву або прозоре покриття нігтьового ложа.

* Чітко окреслений кінчик нігтя. Для його малювання використовуються спеціальні самоклеючі трафарети.

* Для виділення частини, що відростила нігтя використовуються лаки натуральних відтінків білого кольору.

Завдяки цим нехитрим прийомам ваші нігті виглядають природно і красиво одночасно. Білий кінчик називається лінія посмішки. Є кілька прийомів оформлення частини, що відростила нігтьової пластини:

* Напівкругла лінія посмішки, яка малюється за допомогою трафарету.

* V-подібна лінія посмішки. Для її виконання також є спеціальні трафарети потрібної форми.

* Розмита лінія посмішки, яка застосовується у фан або СПА різновиди френча.

Різновиди френча

По мірі підвищення популярності французького дизайну нігтів з’явилися всілякі варіанти френча. Серед них ви можете знайти ідеї для вечірнього манікюру, а також повсякденний дизайн. Найбільш затребуваними вважаються наступні різновиди френча:

1. Як ви вже зрозуміли, традиційний френч обов’язково оформляється у світлих пастельних тонах. А сама лінія посмішки може бути намальована по-різному в залежності від довжини і форми нігтів. Також цей вид френча можна декорувати стразами, розписом або наклейками.

2. Не менш популярний, ніж класичний френч, місячний манікюр. Ще його називають перевернутим френчем за те, що лінія контрастного кольору виконується не по кінчику нігтя, а в районі його лунки. Кольори лаку для місячного френча можуть бути найрізноманітнішими, головне, щоб вони добре комбінувалися одна з одною. Допускається використання будь-якого декору.

3. Святковий варіант френча – це дизайн в стилі міленіум. У такому варіанті френча кінчик нігтя обов’язково фарбується лаком з блискітками або оформляється глітером або фольгою. Якщо ви не знаєте, який френч на нігтях зробити на свято, то варіант міленіум – те, що вам потрібно. Ви можете використовувати будь-які кольори лаку і різноманітний декор.

4. Арт-френч – це поле для польоту фантазії нейл дизайнера. Тут можна використовувати будь-які кольори лаку, самий різноманітний декор зі стразів, фольги, флока, мікро бісеру, піску і об’ємних елементів. У такому стилі зазвичай оформляється манікюр нареченої.

5. Голівудський френч. Тут можна використовувати самі яскраві і насичені кольори лаку. При цьому кінчик нігтя не просто фарбується в один кольору, а покривається розписом з геометричних фігур, орнаменту або малюнків.

6. СПА або фан френч – це особливий вид французького манікюру, який відрізняє не чітка, а розмита лінія посмішки. Зазвичай він виконується в ніжних світлих тонах. А для прикраси використовуються блискітки, гліттер або ажурна розпис.

Техніка виконання святкового френча

Деякі варіанти френча на нігтях можуть виконуватися за допомогою різних технік манікюру. Але найчастіше використовується метод з трафаретами, адже так можна швидко і легко отримати чітко окреслений, акуратний кінчик нігтя.

У продажу можна знайти готові набори для френча. При цьому вони укомплектовані парними лаками пастельних натуральних забарвлень, частіше світло-рожевим і білим. Також у комплект набору входять самоклеючі трафарети. Зазвичай в одному комплекті є і напівкруглі трафарети, наклейки V-подібної форми.

Якщо ви збираєтеся прикрашати свій френч декоративними елементами, то вам доведеться купувати їх окремо. Наприклад, ви можете придбати цікаві наклейки в класичних кольорах френча, стрази, золоті і срібні клейкі смуги. Не обійтися вам при створенні манікюру без базового і топового кошти.

Коли все необхідне для манікюру є, а з дизайном ви вже визначилися, можна приступати до роботи:

1. Перш за все, вам треба правильно підготувати нігті до манікюру. Для цього видаліть за допомогою спеціальної рідини старе лакове покриття з нагідок. Нанесіть на кутикулу особливу розм’якшує засіб на базі фруктових кислот. Після того як кутикула стане більш м’якою і податливою її можна прибирати обрізним або необрізним способом. Тепер за допомогою пилок надайте нігтям бажану форму, підкоригуйте довжину. Якщо у вас не дуже рівна нігтьова пластина, можна її злегка відшліфувати за допомогою шліфувальної пилки.

2. Перед манікюром покриваємо нігті прозорим базовим складом. Він повинен злегка підсохнути.

3. Тепер на все нігтики наносимо лак світло-рожевого відтінку. Для більш рівного і гладкого покриття варто виконати два шари. Даємо час на висихання лаку.

4. Трафарети акуратно відокремлюємо від паперової основи і ліпимо точно за межі частини, що відростила нігтя.

5. Білим лаком фарбуємо кінчик нігтя над трафаретом. Якщо хочете, можете виконати двошарове покриття.

6. Тепер прийшла черга знімати трафарети. Робимо це обережно, щоб не змазати лак.

7. Після повного висихання лаку можна приступати до декорування нігтя. Спочатку клеїмо переказні наклейки, а поверх них можна ліпити стрази на прозорий лак і клейкі смужки.

8. Щоб наш манікюр довше прослужив і мав гарний блиск, наносимо завершальний фінішний шар.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *