Турбота про волосся взимку: 5 важливих порад по догляду

Вибір правильних засобів по догляду за волоссям – задача, яка вимагає специфічного підходу.

Відновлення і захист

Вони повинні відповідати твого типу волосся і доставляти естетичне задоволення, адже для жінок дуже важливо, щоб продукти були не тільки ефективними, але і красивими.

Турбота про твоїм волоссі з NIVEA

В елегантних блакитних баночках бренду NIVEA ти знайдеш кошти, спрямовані на глибоке відновлення і захист волосся. Мороз, вітер, сухе повітря в приміщеннях і хлорована вода ушкоджують волосся, роблячи їх сухими і ламкими. А якщо ти допускаєш помилки у догляді, про яких ми писали вище, тоді тобі варто приділити особливу увагу відновленню структури волосся.

Цілющі властивості

У всіх жіночих шампунях NIVEA міститься масло макадамії, відоме своїми унікальними цілющими властивостями. Під час миття голови лусочки волосся розкриваються і можуть вбирати корисні речовини.

Переваги NIVEA Eucerit®

Масло макадамії володіє унікальними цілющими властивостями і здатне відновлювати навіть дуже ламке, пошкоджене волосся. Унікальний натуральний живильний компонент крему NIVEA Eucerit® закріплює ефект. Він покриває волосся захисною оболонкою, оберігаючи поверхню волосся від зовнішніх впливів та від втрати вологи.

Технологія KERA DETECT

Інтелектуальна Система Відновлення® NIVEA з технологією КЕРА ДЕТЕКТ розпізнає пошкоджені ділянки волосся і відновлює їх структуру саме там, де це необхідно. У складі — три особливих компонента, які впливають безпосередньо на проблему і дозволяють отримати здорові, міцні і блискучі волосся.

Переваги частинок Active

Частинки Active притягаються до пошкоджених ділянок, відновлюючи структуру волосся. Пантенол проникає в ядро волосся, зміцнюючи їх зсередини. Рідкий кератин захищає поверхню волосся від пошкоджень. Завершує роботу кондиціонер лінії «Спрямоване відновлення і турбота». Він закріплює результат, отриманий від використання шампуню, і не дає корисним речовинам вимитися з волосся, залишаючи їх гладкими, блискучими і красивими.

Відновлені волосся шикарно виглядають з будь-якою зачіскою і укладанням, адже природний блиск здорового волосся прикрашає тебе кожен день.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *