Цукрова паста GLORIA

Цукрова паста для шугарінга GLORIA на ринку вже більше 5 років, і за цей час встигла зарекомендувати себе як якісний продукт для салону краси будь-якого класу (від економ до преміум).

Паста GLORIA випускається в декількох обсягах, від самого маленького 0,33 кг (на пробу або для домашнього шугарінга для себе), до професійного обсягу в 1,8 кг. Також існує кілька різновидів і густин пасти, наприклад, паста для чоловічого шугарінга GLORIA або паста GLORIA Exclusive.

Але як підібрати пасту, яка підходить саме Вам?

Для більш зрозумілою роботи з пастою і вибору підходящої для Вас щільності ми підготували порівняльну табличку. Звертаємо Вашу увагу, що всі дані в таблиці наведені при роботі в рукавичках.

Паста для шугарінга GLORIA бандажна Сама м’яка консистенція пасти, призначена для роботи бандажної технікою. Паста наноситься тонким шаром за допомогою дерев’яного або металевого шпателя проти росту волосся, після чого зривається з шкіри в напрямку росту волосся за допомогою бандажних (паперових або легких) смужок. Особливості пасти: підходить для легких пушкового волосся, а також волосся, раніше проходили процедуру епіляції. Не підходить для роботи з жорсткими забритыми волосками.
Паста для шугарінга GLORIA ультра-м’яка Сама м’яка консистенція пасти для роботи мануальною технікою. Підходить для роботи на великих поверхнях (руки, ноги) в прохолодному приміщенні або майстрам з прохолодними руками. Паста чудово наноситься і захоплює волоски. Підходить для роботи з волосками будь-якої жорсткості і довжини.
Паста для шугарінга GLORIA м’яка М’яка консистенція пасти підходить для роботи мануальною технікою на будь-яких зонах майстрам з теплими руками і в прохолодних приміщеннях. Паста чудово справляється з волосками будь-якої жорсткості і довжини. Також паста чудово підійде для роботи в області глибокого бікіні шпательной технікою.
Паста для шугарінга GLORIA середня Паста чудово підійде новачкам, а також майстрам з гарячими руками для роботи на таких зонах як глибоке бікіні і пахви. Паста дає хороший відрив, але при цьому захоплює невелику кількість волосків. Для більшого комфорту роботи ми рекомендуємо змішувати середню щільність пасти з ультра-м’якою.
 Паста для шугарінга GLORIA щільна Сама тверда консистенція пасти в даній лінійці. Паста призначена для роботи на гарячих зонах (бікіні, в тому числі глибоке, пахви) майстрам з гарячими руками в слабо-або кондиціонованому некондиционируемом приміщенні. Для зручності роботи ми рекомендуємо змішувати щільну пасту з більш м’якими консистенциями. Паста дає хороший відрив, але досить важко наноситься на шкіру клієнта і захоплює невелику кількість волосків.
Паста для чоловічого шугарінга GLORIA FOR MEN ultra soft Консистенція пасти схожа по щільності з пастою для шугарінга GLORIA ультра-м’яка. Призначена для роботи з чоловічими волосками на будь-зоні у разі додавання до неї пасти GLORIA FOR MEN extra strong.
Паста для чоловічого шугарінга GLORIA FOR MEN extra strong По консистенції нагадує пасту для шугарінга GLORIA щільну. Ідеальна для роботи з жорсткими чоловічими волосками в зонах пахв, попереку бікіні. Прекрасно змішується з другої пастою з лінійки, що дозволяє домогтися максимального комфорту при роботі з клієнтами-чоловіками.
Паста для шугарінга GLORIA Exclusive Вся лінійка паст виготовляється без застосування лимонної кислоти. За своєю консистенції кожна щільність пасти трохи м’якше, ніж аналогічні щільності пасти у звичайній лінійці GLORIA. Завдяки особливостям виробництва паста більш тягуча, ніж її попередники, а також краще прилипає до тіла клієнта і захоплює більше волосків. Ми рекомендуємо пасти лінійки GLORIA Exclusive майстрам, вже освоїли техніку шугарінга.

Звертаємо Вашу увагу, що, незалежно від обраної Вами консистенції пасти, ми рекомендуємо підігрівати пасту до її робочої температури (36-38°С) перед початком роботи.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *