Ціна бездоганних нігтів

Процедура нарощування нігтів, як і раніше залишається однією з найбільш популярних послуг студії нігтьового сервісу. Це не дивно: нарощені нігті прекрасно виглядають, не потребують частішого догляду, вкрай рідко ламаються і пошкоджуються.

Згідно сучасним тенденціям, дизайн штучних нігтів може бути будь – яким- від класичного фрэнча до яскравих стилетів з додатковим декором. І найчастіше єдиним фактором, який утримує модниць від нарощування нігтів, є вартість процедури.

Скільки коштує наростити нігті?

Ціна на нарощування залежить від:

  • Обраного матеріалу. Як правило, процедура з використанням акрилу триває довше і коштує трохи дорожче, ніж нарощування гелем. Але, дізнавшись, скільки коштує нарощування нігті гелем, враховуйте, що корекція в цьому випадку буде потрібно частіше.
  • Якості засобів, які використовуються під час процедури. Більшість сучасних матеріалів володіє хорошою якістю і забезпечує довговічність манікюру і відмінний зовнішній вигляд нігтів. Але, як і в будь-якій іншій області, у сфері догляду за нігтями існують свої «зірки» та «аутсайдери». Вартість перших трохи вище, але результат, який можна отримати з їх допомогою, приведе в захват не тільки вас, але і всіх, хто побачить ваші прекрасні нігті.
  • Дизайн декоративного покриття. Якщо ви хочете точно розрахувати, скільки коштує нарощування нігтів, постарайтеся заздалегідь визначитися з дизайном. Складний авторський дизайн істотно збільшує загальну вартість процедури.
  • Кваліфікація майстра. Початківці майстра виконують нарощування недорого, а робота досвідченого, завоював репутацію фахівця обійдеться дорожче.

Скільки коштує нарощування нігтів?

Дізнатися ціни на всі послуги нарощування нігтів в нашій студії дуже просто – для цього необхідно заглянути в прайс-лист на сайті або звернутися безпосередньо до адміністратора салону. Зателефонуйте нам, і переконайтеся – ми пропонуємо доступні ціни на будь-яку процедуру, пов’язану з доглядом за руками, включаючи нарощування. Наші майстри кваліфіковано дадуть вам відповідь на питання, скільки коштує наростити нігті гелем або акрилом, дадуть рекомендації по догляду за руками між процедурами корекції і зроблять ваші нігті приголомшливо красивими!

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *