Топ-5 лаків для нігтів з блискітками: гліттер, глиммер, шімер

Лаки для нігтів з блискітками діляться на кілька видів. І в кожному з них є свої кращі представники. Сьогодні представляємо добірку топ-5 кращих лаків для нігтів з блискітками, обираючи лідера в кожному сегменті.

GEM CRUSH SHOWGIRL CHIC від SALLY HANSEN

Цей срібний гліттер-лак з великими блакитними блискітками лягає щільним і красивим шаром, а тримається просто відмінно. Єдиний мінус – можуть виникнути складнощі з його зняттям. Але вихід є – простий домашній лайфхак. Спочатку поклади на кожен ніготь ватний диск, змочений в рідині для зняття лаку, почекай пару хвилин, а потім прати.

BEYOND COZY від ESSIE

Глиммер холодного тону бежево-золотистого кольору. Від гліттера він відрізняться величиною блестинок – вони значно дрібніше окремих блискіток, але більше, ніж блискучі частинки. Манікюр, зроблений з таким лаком, на дотик здається зернистим і фактурним. А перевага його полягає в надзвичайному іскристий блиск нігтів.

CRANBERRY SPLASH від CHINA GLAZE

А це насичений шімер темно-червоного ягідного відтінку. Його ефектність в тому, що він являє собою дрібний перламутр, який вловлює промені світла, переливаючись на них. Це відмінний варіант для святкового манікюру в холодний сезон.

LOGAN від ZOYA

Незвичайний зелений лак, колір якого професіонали називають мшистым. А білий перламутр в його складі створює просто чарівний тривимірний ефект. Ще одна фішка цього лаку для нігтів в тому, що при його створення була використана технологія «Power Pigment Full Coverage»: вона дає можливість ідеального покриття лише з першого шару.

CLEOPATRA IN NEW YORK від DEBORAH LIPPMANN

Фірмовий глітер від знаменитої марки. Тут великі блискітки злегка відтіняються більш дрібними. Цей монохромний гліттер-дует на тлі контрастного темного кольору створює запаморочливий космічний ефект. Краплі золота стікають з кінчиків пальців – не дарма цей хіт отримав назву «Клеопатра в Нью-Йорку», є в цьому щось царське…

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *