Топ-10 зачісок під шапку: зима 2017

Зима — не найкращий час для наших волосся.

Хочеться робити красиві укладання, але перспектива надягати шапку може сильно зіпсувати твої плани. Ми вирішили покласти край таким мукам і зібрали для тебе варіанти зачісок, які поєднуються з різними шапками.

Коса в хвості
Це простий спосіб зробити звичну зачіску іншого. Ти можеш заплести косу-колосок (якщо вмієш), а можеш окремо заплести бічну пасмо і потім зібрати все волосся в низький хвіст. Якщо хочеш, можеш обмотати гумку пасмом волосся — прийом не новий, але завжди виглядає ефектно.

Коса під шапкою
Ефектний спосіб підкреслити красу шапки і виглядати стильно. Заплети косу треба лобом таким чином, щоб шапка не прикривала її. Решту волосся можна зібрати небудь у хвіст, або в косу, або низький пучок, про який ми ще поговоримо.

Недбала коса
Взимку дуже складно зробити укладку волосок до волоска. І не треба! Заплети звичайну косу, а потім трохи її растрепли. Вийде зачіска в стилі бохо-шик, який зараз надзвичайно актуальним.

Пляжні хвилі
Думаєш це виключно літня зачіска? А ось і ні! Зробити такі ж ти можеш і взимку. У поєднанні з шапкою вийде гарна гра на контрастах, а це завжди приваблює.

Низький пучок
Це хороший варіант для тих, хто хоче залишатися елегантною незалежно від обставин і часу року. Роби його так, щоб головний убір не тиснув його.

Пучок
Якщо ти не любиш шапки, але любиш пучок, носи його і взимку, затуливши вуха теплою пов’язкою. Такий головний убір підійде для не дуже холодних днів і дозволить експериментувати з волоссям.

Майже гладкі волосся
Якщо тобі не дуже хочеться робити що-небудь з волоссям, тоді подбай, щоб вони були в хорошому стані, тоді вони будуть добре виглядати з шапкою. Повернути прикореневій обсяг допоможе трохи сухого шампуню, який ти можеш тримати в офісі.

М’яті волосся
Розпущене волосся з-під шапки виглядають привабливо. І тут є простір для фантазії. Один з варіантів — локони, отримані праскою, які виглядають так, ніби хтось пом’яв їх.

Напів-пучок
Це найпопулярніша зачіска сезону. І цілком підходить для шапки, якщо ти носиш фасон «біні». Пучок добре поміститься в звисає кінчику шапки.

Локони
Додай в зимовий образ трохи французького шарму та зроби акуратні локони, які будуть визирати з-під шапки або берета красивою хвилею.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *