Тіпси в дизайні нігтів

ТІПСИ

Питання штучного подовження нігтів, в нашому сьогоднішньому розумінні, виник приблизно 35-40 років тому. Тоді до кінчиків нігтів прикріплювалися паперові шаблони, на які потім наноситься шар моделюючого матеріалу, що складається з порошку і рідини. Після того, як матеріал ставав твердим, шаблони віддалялися.

У міру розвитку, був розроблений шаблон з синтетичного матеріалу, так званий «типс» (тір), який міцно приклеюється до натуральним нігтям і залишається на них, разом з нанесеним моделюючим матеріалом, тривалий час.
В даний час до типсах пред’являються високі вимоги: кожному типу нігтів повинні відповідати тіпси певної форми, здатні зберігати міцність протягом декількох тижнів і в той же час піддаватися обробці звичайної пилочкою для нігтів.

В процесі виготовлення тіпсів потрібно виконати дві основні умови:
По-перше, створити вигин поверхні накладення тіпсів (арки). Цей вигин повинен відповідати різним вигинів натуральних нігтів. Якщо, наприклад, плоскі тіпси будуть приклеєні до зігнутим натуральним нігтям, це призведе до їх нещільної фіксації з боків. Навпаки, вигнуті тіпси, приклеєні на плоскі нігті, можуть викликати напругу, знижує міцність штучних нігтів. Крім того, клієнт може відчувати навантаження і негативні відчуття в нігтях.
По-друге, необхідно створити правильний З-вигин типса, що забезпечує нігтям бажану форму, яка залежить від модних тенденцій і індивідуальних побажань клієнта.

Вимоги, що пред’являються до типсах.
При виборі сировини для виготовлення тіпсів враховується, що вони протягом певного часу знаходження на натуральних нігтях повинні нести навантаження, бути стійкими, еластичними, пружними, а також мати хорошу сумісність з синтетичними матеріалами, застосовуваними при моделюванні нігтів.

Тільки правильно виготовлені тіпси можуть забезпечити міцне тривалий з’єднання з натуральними нігтями. Виготовлені із синтетичного матеріалу, вони повинні витримувати коливання температури, ультрафіолетове опромінення сонячних променів, коливання вологості, вплив чистячих засобів, хімікалій і багато чого іншого.

Матеріал виготовлення.
Сучасне виробництво тіпсів відбувається за принципом лиття під тиском, так званого, формованого лиття. Безпосередньо перед виготовленням по заданим параметрам задається форма типса, з якої виготовляється форма для лиття.
Після виготовлення першого прототипу розробляється остаточний зразок форми для лиття, виготовлення якої потребує чималих витрат і грошових вкладень.
Ці форми статичні: кожен типс виготовляється по одному зразку (виготовлення індивідуальних замовлень неможливо). В результаті виходять «типсовые» листи, т. зв. «дерева», на яких розташовані тіпси різних розмірів.
При використанні варіативних форм можна виготовляти тіпси за індивідуальними розмірами, однак дане виробництво є дуже дорогим і тому сьогодні, як правило, не використовується.
При виготовленні тіпсів, сировина у вигляді гранул плавиться до отримання рідкої формувальної маси, що заливається у форму для лиття та пресованої під високим тиском (1300 бар) і температурі 240 C. Після охолодження типсовый лист вилучається.
Процес виготовлення типса комп’ютеризований, завдяки чому регулярно здійснюється вибірковий контроль матеріалу на збіг кольору і еластичність. Контроль якості включає в себе тести на міцність і розщеплення. Залишковий матеріал та основа типсового листа відправляються на переробку, щоб скоротити кількість відходів виробництва. Тим не менш, якість продукції страждає від частої переробки залишкового матеріалу. Тому для збереження належної якості продукції в роботу вступають тіпси першої, другий максимум формування.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *