Тінт для губ: що це таке і як ним користуватися?

Тінт – новомодне засіб для губ, що, тільки з’явившись, відразу стало абсолютним трендом в makeup-мистецтві. Що ж розберемося, тінт для губ – що це таке і як ним користуватися.

Тінт для губ: уста, створені для поцілунків

Головна фішка тінта у створенні екстравагантного ефекту «зацелованных губ», але можливі і інші варіанти. Тінт – це один з винаходів корейської косметичної індустрії, стабільно користується авторитетом і популярність у всьому світі. По консистенції він являє собою якусь кольорову рідина або «воду» з барвником. Пігменту у цій рідині дуже багато, тому він сильно вбирається в шкіру, залишаючи після себе розкішний матовий тон. Ступінь яскравості можна контролювати, просто завдавши його в більшій або в меншій кількості.Наносити тінт можна не тільки в якості помади, але і в якості рум’ян.

Тінт для губ: як їм користуватися?

Тінт, незважаючи на водянисту текстуру, абсолютно не розпливається, не блищить, не залишає слідів, та й до того ж зовсім не стирається 8 годин підряд. Загалом, як раз те, що потрібно для поцілунків: згадай, як часто твій бойфренд відмовляється від цього задоволення, тому що не хоче «є» помаду.

Використання тінта не тільки не заважає поцілунків, але навіть їм сприяє: з ним твої губи виглядають більш пухкими і об’ємними. Зворотний бік медалі – його важко змити. Тинты для губ водою не змиваються, для цього потрібно використовувати спеціальний лосьйон.

Тінт для губ: насичена палітра

Тинты для губ, як правило, представлені в маленькій, але дуже яскравій палітрі – червоний, вишневий, помаранчевий. Найвигіднішим з них для нас всіх буде вишневий. Його можна наносити і на губи, на щоки. До того ж, наносячи його в різних кількостях, можна отримати безліч відтінків.

Однак новинка там сподобалася косметичним виробникам, що вони взялися то і справа шліфувати його модифікації. В магазинах постійно з’являються і нові відтінки, нові види тинтов – олівець, бальзам-пігмент та ін.

Обираючи відтінок, нанеси тінт на тильну сторону руки – так ти побачиш, як він буде виглядати на твоїх губах. Також врахуй, що на вигляд тинты виглядають яскравіше, ніж згодом на губах, адже вони сильно вбираються.

Як наносити тін для губ

Ще один недолік тинтов – вони злегка пересушують губи. Тому, перш ніж наносити тінт на губи, ретельно їх насить корисними бальзамами, а також попередньо зроби пілінг.

Наносити тінт на губи можна спеціальним аплікатором, в упаковці, з якою він продається, або ж подушечками пальців. У другому випадку він буде виглядати м’якше і натуральней. Якщо після нанесення у тебе буде відчуття пересушенности, то можеш зверху закріпити покриття зволожуючим бальзамом. І найцікавіше – техніки нанесення тінта на губи залежно від бажаного ефекту. Покрий їм всю поверхню губ, трохи виходячи за їх краї – отримаєш «зацелованные уста». Наноси його тільки на центральну частину губ – отримаєш ефект градієнтного макіяжу губ.

На щоки ж тінт слід наносити тільки пальцями прихлопывающими рухами і зверху тональних засобів, інакше він буде непомітний. Врахуй, що діяти треба дуже швидко, тому що засіб миттєво всмоктується, як мовиться, потім не відітреш.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *