Тест: Визначення сильних сторін особистості

Пропонуємо вам визначити сильні сторони свого характеру, а можливо, вибрати напрямок, куди рухатись далі.

Перед Вами 8 типів малюнка людини, складених з простих геометричних фігур: трикутника, кола і квадрата. Вибирайте малюнок, з яким ви себе найбільше асоціюєте і дивіться відповідь про своїх сильних сторонах і про свій тип особистості.

ВІДПОВІДІ: Інтерпретація тесту заснована на тому, що геометричні фігури, використовувані в малюнках, розрізняються за семантикою. Трикутник зазвичай відносять до «гострої», «наступальної» фігурі, пов’язаної з чоловічим началом. Круг — фігура обтічна, більш співзвучна з співчуттям, м’якістю, округлістю, жіночністю. З елементів квадратної форми будувати що-небудь легше, ніж з інших, тому квадрат, прямокутник інтерпретуються як специфічно технічна конструктивна фігура, «технічний модуль».
1 тип — «керівник»

Зазвичай це люди, які мають схильність до керівної та організаторської діяльності. Орієнтовані на соціально-значущі норми поведінки, можуть володіти даром хороших оповідачів, що ґрунтується на високому рівні мовного розвитку. Володіють хорошою адаптацією в соціальній сфері, домінування над іншими утримують в певних межах. Потрібно пам’ятати, що прояв даних якостей залежить від рівня психічного розвитку. При високому рівні розвитку індивідуальні риси розвинені, реалізовані, досить добре усвідомлюються. При низькому рівні розвитку можуть не виявлятися у професійній діяльності, а бути ситуативно, гірше, якщо неадекватно ситуацій. Це відноситься до всіх характеристиками.

2 тип — «відповідальний виконавець»

Володіє багатьма рисами типу «керівник», однак у прийнятті відповідальних рішень часто присутні коливання. Даний тип людей більш орієнтований на «вміння робити справу», високий професіоналізм, володіє високим почуттям відповідальності та вимогливості до себе й інших, високо цінує правоту, тобто характеризується підвищеною чутливістю до правдивості. Часто вони страждають соматичними захворюваннями нервового походження як наслідок перенапруження.

3 тип — «тривожно-недовірливий»

Характеризується різноманітністю здібностей і обдарованості — від тонких ручних навичок до літературної обдарованості. Зазвичай людям цього типу тісно в рамках однієї професії, вони можуть поміняти її на абсолютно протилежну і несподівану, мати хобі, яке по суті є другою професією. Фізично не переносять безлад і бруд. Зазвичай конфліктують із-за цього з іншими людьми. Відрізняються підвищеною ранимістю і часто сумніваються в собі. Потребують м’якому подбадривании.

4 тип — «вчений»

Ці люди легко абстрагуються від реальності, мають «концептуальним розумом», відрізняються здатністю розробляти «на всі» свої теорії. Зазвичай володіють душевною рівновагою і раціонально продумують свою поведінку. Представники даного типу часто зустрічаються серед осіб, що займаються синтетичними видами мистецтва: кіно, цирк, театрально-видовищна режисура, мультиплікація і т. д.

5 тип — «інтуїтивний»

Люди цього типу володіють сильною чутливістю нервової системи, високою її виснаженістю. Легше працюють на переключення від однієї діяльності до іншої, зазвичай виступають «адвокатами меншини», за яким стоять нові можливості. Володіють підвищеною чутливістю до новизни. Альтруистичны, часто проявляють турботу про інших, володіють хорошими ручними навичками і образною уявою, що дає можливість займатися технічними видами творчості. Зазвичай виробляють свої норми моралі, володіють внутрішнім самоконтролем, тобто воліють самоконтроль, негативно реагуючи на посягання, що стосуються їх волі.

6 тип — «винахідник, конструктор, художник»

Часто зустрічається серед осіб з «технічної жилкою». Це люди, що володіють багатою уявою, просторовим баченням, часто займаються різними видами технічного, художнього та інтелектуального творчості. Частіше интравертированы, так само, як інтуїтивний тип, живуть власними моральними нормами, не сприймають ніяких впливів зі сторони, крім сама контролю. Емоційні, одержимі власними оригінальними ідеями.

7 тип — «эмотивный»

Володіють підвищеним співпереживанням по відношенню до інших людей, важко переживають жорстокі кадри фільму, можуть надовго бути вибитими з колії й бути приголомшеними від жорстоких подій. Болі і турботи інших людей знаходять у них участь, співпереживання і співчуття, на яке вони витрачають багато власної енергії, у результаті стає скрутною реалізація їх власних здібностей.

8 тип — «нечутливий до переживань інших»

Володіє протилежною тенденцією эмотивному типу. Зазвичай не відчуває переживань інших людей або ставиться до них з неувагою і навіть посилює тиск на людей. Якщо це хороший фахівець, то він може змусити інших робити те, що він вважає за потрібне. Іноді для нього характерна «черствість», яка виникає ситуативно, коли в силу якихось причин людина замикається в колі власних проблем.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *