Татуаж брів: методи і прийоми

Татуаж (салонна послуга, при якій майстер вводить барвник в верхні шари шкіри) брів можна зробити різними методами.

Однак не варто забувати, що татуаж — брів, чи губ — може бути тільки салонним і тільки у хорошого майстра, з яким ви повинні заздалегідь все обговорити і уточнити.

Татуаж брів: метод шотірованіе

Татуаж брів методами може бути зроблений різними. Вони діляться на волоскові метод і на шотірованіе. Почнемо з шотірованія. Татуаж брів з розтушовуванням надає особливий ефект: брови в результаті виглядають як ніби підфарбовані тінями або контурним олівцем.

Ця техніка застосовується в тому випадку, якщо зроблений раніше перманентний макіяж набуває небажаний відтінок, тобто, при виправленні неякісних робіт. Різновидом даної техніки є «десятихвилинний» перманентний макіяж, під час якого опрацьовуються дільниці не дістає росту волосся. Процедура не вимагає анестезії, дуже комфортна по відчуттях і тривалості, призначена для посилення природної форми брів. Вона допоможе розставити акценти на необхідні зони — зробити більш виразною головку брови, трохи підняти кут, подовжити хвостик, або надати наявного малюнку брови бажаний відтінок. У підсумку результат вийде дуже ненав’язливим.

До речі, зберігається він на шкірі трохи більше півроку (без корекції) і від року до півтора років (при одиничній корекції). Татуаж брів: волоскові метод волоскових метод татуажу більш складний і тривалий у виконанні, вимагає високої кваліфікації майстра, але результат себе виправдовує. Він імітує кожен окремий волосок брови, від чого навіть при близькому розгляді все виглядає дуже натурально. Розрізняють дві техніки волосових методу: європейську і східну. Європейська передбачає акуратну промальовування «волосок до волоска» в їх природному нахилі від кореня до кінчика. Східна методика, крім цього, передбачає різне спрямування зростання, сусідство і перетин волосків більш довгих і коротких волосків — це виключно копітка робота з приголомшливим ефектом натуральних брів.

Тривалість процедури залежить від обсягу та складності роботи. В середньому за годину ви зможете оцінити свої нові брови: волоскові метод абсолютно перетворить їх, незважаючи на невеликий набряк і почервоніння шкіри, які швидко зникнуть. У перший час, до того, як зійдуть скоринки, волоскові татуаж брів буде виглядати трохи яскравіше, ніж після повного загоєння і засвоєння пігменту шкірою.

Згодом під впливом ультрафіолету колір може посветлеть, і тоді потрібно буде всього лише виконати корекцію перманентного макіяжу, освіжити його. Існує і метод об’ємних брів. Він поєднує в собі фонову техніку і техніку «волосок до волоска». Виконується в два-три етапи (з інтервалом в 1 місяць) і двома пігментами різного відтінку. Відбувається чергування ділянок світлого і темного відтінку, що надає об’ємність і натуральність брів. Ця техніка дуже виграшна при повній відсутності власних волосків.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *