Сучасні системи для моделювання і нарощування нігтів

Стан та тенденції розвитку сучасних систем моделювання нігтів.

Сучасні системи моделювання нігтів розвиваються за такими напрямами:
– поліпшення сполучних характеристик адгезивів і їх безпеки для натуральних нігтів;
– поліпшення властивостей моделюючих і запечатують покриттів;
– удосконалення приладів для полімеризації моделюючих матеріалів;
– розробка кольорових моделюючих матеріалів.
Сьогодні багато фірм підтримують саме тверді порошково-рідинні системи як ніколи раніше. Вони роблять це зі зрозумілих причин. Однак такі складові акрилових матеріалів як бензол-пероксид і гідрохінон заборонені до застосування для використання в косметичних продуктах в деяких Європейських країнах.
Ми переконані в тому, що порошково-рідинні системи надалі не повинні використовуватися в моделюванні нігтів. Причому наявність в акриловій системі бензол-пероксиду і гідрохінону не єдина причина заборони цих систем.

За останній час світло тверді матеріали стали важливою складовою частиною нігтьової косметики та штучного подовження нігтів. Їх застосування одержало розвиток у Німеччині в 1983 році.
Простота обробки, високі естетичні критерії, міцність, довговічність і одночасно прекрасна біологічна сумісність з натуральними нігтями були і залишаються найбільш важливими критеріями. Всім цим вимогам повною мірою відповідають сучасні світло тверді матеріали високої якості.

Адгезиви.
Сучасні адгезиви – спеціально розроблені матеріали, що забезпечують зчеплення між моделюючими матеріалами і натуральними нігтями.
Кращими якісними характеристиками володіють світло тверді адгезиви.

Використання в якості адгезивів досить сильної кислоти може викликати пошкодження нігтів і призвести до подразнення кутикули і нігтьового валика.
Сьогодні такі адгезиви можна знайти тільки в застарілих системах моделювання нігтів.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *