Чому шугарінг?

Останнім часом все більше людей, які вибирали раніше воскову епіляцію, почали відмовлятися від неї і переходити на більш щадну і комфортну процедуру – шугарінг або дазерну епіляцію.

У данній статті ми розглянемо переваги шугарінгу, а наші експерти  можуть вас проконсультувати про лазерну эпіляцію.

Ось лише деякі причини для цього:

 Шугарінг не призводить до вростання волосся. Ні для кого не секрет, що після епіляції воском можуть з’явитися врослі волосся.

Це пов’язано з тим, що віск не може видалити волоски у напрямку їх росту, і доводиться виривати їх проти зростання. Це травмує волосяний фолікул, що може призвести до виникнення такого неприємного явища, як врослі волосся.

Паста для шугарінга делікатно і ніжно видаляє волоски по зростанню, не травмуючи фолікул, а отже, не провокуючи вростання волосся

 Шугарінг не травмує шкіру, а значить після нього не буде помітно роздратування і почервоніння шкіри. Ви дійсно зможете насолодитися ідеально гладкою шкірою через кілька хвилин після закінчення процедури

♦ Шугарінг не викликає алергічну реакцію. Адже в складі пасти для шугарінга не містить ароматизаторів, барвників, консервантів та інших шкідливих для шкіри інгредієнтів. Паста для шугарінга це 100% натуральний безпечний продукт

♦ Шугарінг – це не тільки депіляція, але ще й догляд за Вашою шкірою. Адже паста для шугарінга ніжно видаляє з поверхні шкіри відмерлі клітини, не завдаючи шкоди живим клітинам, а також глибоко зволожує шкіру. Варто спробувати і переконатися в тому, що після шугарінга шкіра на дотик наче шовк!

♦ Шугаринг допоможе Вам впоратися навіть з самими короткими волосками. Волоски довжиною всього 2 мм можуть бути видалені за допомогою пасти для шугарінга. Жодних обломанных волосся після процедури – паста для шугарінга і вмілі руки косметолога зроблять Вашу шкіру ідеально гладкою!

І нарешті, шугарінг — це швидко! Наприклад, епіляція глибокого бікіні займає тепер від 15 до 30 хвилин.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *