Шугарінг – інструкція по застосуванню

Процедура шугарінга нескладна і цілком доступна фахівцям, що мають досвід роботи з воском…

Процедура шугарінга нескладна і цілком доступна фахівцям, що мають досвід роботи з воском.

Головне, що потрібно усвідомити, і про що пам’ятати під час перших кількох процедур: все робиться НАВПАКИ! Тобто наноситься паста для шугарінга ПРОТИ РОСТУ ВОЛОССЯ, а відривається – ПО ЗРОСТАННЮ!

Ну а тепер все по порядку:

  1. Виберіть тип пасти, яким Ви будете працювати в залежності від оброблюваної зони, температури Ваших рук і особливостей волосся. Докладніше про те, як вибрати пасту.
  2. Підігрійте пасту для шугарінга в мікрохвильовій печі (середньої потужності), на водяній бані або розімніть її в руках до консистенції м’якого пластиліну. Паста готова до роботи, якщо вона добре розтікається по тілу, але не прилипає до рук.
  3. Обробіть зону, що підлягає епіляції лосьйоном перед шугарингом. Він надає подвійну дію: дезінфікує шкіру, розкриває пори, полегшуючи виривання волосся з коренем. Дайте лосьйону повністю вбратися.
  4. Злегка посипте шкіру клієнта тальком.
  5. Візьміть в руку шматочок пасти для шугарінга величиною трохи менше волоського горіха. Нанесіть цукрову пасту на шкіру клієнта таким рухом, як ніби Ви намазываете на хліб трохи розтоплене вершкове масло. Увага: паста для шугарінга наноситься на шкіру ПРОТИ РОСТУ ВОЛОССЯ!
  6. Вільною рукою сильно натягніть шкіру клієнта. Чим сильніше Ви натянете шкіру, тим менше больових відчуттів випробує клієнт.
  7. Різким рухом у напрямку РОСТУ ВОЛОССЯ відірвіть пасту разом з волоссям
  8. З першого разу можуть відірватися не всі волоски. Нічого страшного! Сміливо наносите пасту знову на ту саму ділянку шкіри, не побоюючись появи роздратування. На відміну від воскової епіляції, де повторна обробка одного і того ж ділянки шкіри неминуче веде до подразнення, при роботі з пастою для шугарінга Ви можете наносити пасту на шкіру стільки разів, скільки це необхідно.
  9. Працюйте далі тим же самим шматочком цукрової пасти, поки вона добре наноситься на шкіру та легко відривається. Якщо паста почала сильно липнути до рук, значить пора взяти новий шматочок цукрової пасти.
  10. По закінченні процедури вологою серветкою видаліть залишки пасти для шугарінга з шкіри клієнта, а потім обробіть шкіру лосьйоном після шугарінга.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *