Що таке нішева парфумерія

Модні візажисти і професійні стилісти створюють унікальні образи прекрасних дам, доповнюючи їх розкішним парфумом, який підкреслює красу і витонченість жінки. Ми щодня користуємося духами і туалетною водою, вважаючи їх невід’ємним атрибутом вбрання. Все це говорить про масової реалізації парфумерної продукції, цілими колекціями, що наводить на думку створення нових ароматів. Але є серед величезних колекцій духів ексклюзивні, ні з чим незрівнянні варіанти парфуму, що вимагають особливого підходу до його оцінки і використання.Парфумерія, створена за індивідуальною програмою, що представляє собою розкішні пахощі, називається нишової. В елітному суспільстві нішеву парфумерію прийнято називати селективної, і дами, які знають якість і принципи покупки таких духів знають, що заходячи в престижний магазин парфумів в надії придбати ексклюзивні парфуми, потрібно попросити показати саме селективну парфумерію, а не люксову. Для того, щоб виявити нішеву парфумерію, варто розглянути основні її особливості.

Парфумер і його історія

В першу чергу, потрібно відзначити, що нішеву парфумерію створює ексклюзивний парфумер, який не один рік заробляв свою бездоганну репутацію в світі парфуму. Наприклад, відома компанія DIOR створює унікальні аромати, які полонять пахучими квітами, ніжною ейфорією і прекрасним настроєм. Особистість парфумера, це 80 % успіху в реалізації нішевої парфумерії, так як представниці елітного суспільства купуючи парфуми запитують, хто саме створив такий шедевр, для того щоб потім кокетливо «похвалитися» цим на якомусь світському рауті.

Відсутність реклами – ознака нішевої парфумерії

Нішева парфумерія не потребує або рекламуванні будь-якої пропаганди. Якщо ви побачите представника нішевої парфумерії, гламурно позирующего на глянсовому постері, знайте, це напевно, хороша підробка. Нішевої парфумерії не потрібні реклами зі знаменитостями, так як її індивідуальні якості точно переважать які-небудь заслуги зірки.

Масовість – доля звичайної парфумерії

Нішеву парфумерію свідомо виготовляють в малих кількостях, тому що вона не націлена на обслуговування великої аудиторії. Їх називають ексклюзивні, люксові аромати, тому отримати такий флакончик парфумів – це справжнє щастя.

Натуральність нішевої парфумерії

Одним з головних переваг нішевої парфумерії є те, що її виготовляють професійні парфумери тільки з натуральних компонентів. Виняток становлять елементи, які спочатку не мають природного походження. В цьому і полягають складнощі у придбанні нішевої парфумерії.

Коштує дорожче – значить якісно

Зовсім не дивно після перерахування попередніх особливостей нішевої парфумерії, помітити те, що вона коштує набагато дорожче звичайних парфумів або туалетної води. Це говорить про те, що флакон таких дорогих парфумів, представників нішевої парфумерії практично не можна купити у звичайному магазині. Вони доставляються за спеціальним замовленням, для осіб має особливий статус у суспільстві.

Місце продажу нішевої парфумерії

Як вже було сказано, нішеву парфумерію, купують за індивідуальним замовленням. Проте в сучасному світі, направленому на придбання товарів за допомогою всесвітньої мережі інтернет, нішеву парфумерію стали пропонувати в інтернет-магазинах. Звичайно статус таких ресурсів на вищому рівні, і її, як правило, не змішують з іншими видами парфуму, а поміщають на ексклюзивні сторінки інтернет-магазину.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *