Що таке «бразильське бікіні» і як його роблять

Прагнення до досконалості і привабливості властиве переважній більшості представниць прекрасної статі, багато з них хочуть виглядати привабливо для себе і для коханої людини.

Цьому може посприяти бразильська епіляція зони бікіні, яку можна проводити за допомогою різних методів видалення волосся в салоні або в домашніх умовах. Ця процедура стала доступна європейським жінкам з кінця минулого століття, але серед мешканок нашої країни вона ще не здобула заслужену популярність, причиною чого можуть служити забобони або банальне незнання.

Суть процедури

Для багатьох дівчат депіляція інтимної зони стала звичним заняттям, яке не вимагає багато часу і сил, але іноді хочеться порадувати себе і свого коханого чоловіка чимось особливим. У цьому випадку можна звернути увагу на бразильське бікіні, яке передбачає видалення всієї рослинності на лобку, статевих губах, на сідницях і в області між ними. Таким чином, стає гладкою абсолютно вся інтимна зона, що виглядає дуже сексуально і привабливо.

Вважається, що істинна депіляція бразильського бікіні вимагає залишити вертикальну смужку волосся на лобку, але можна цього і не робити. На сьогоднішній день багато дівчат віддають перевагу або повністю видаляти всі волоски, або робити інтимну стрижку на лобку або малюнок, доповнюючи його стразами або блискітками.

Найчастіше для створення бразильського бікіні використовується воскова депіляція, але можна використовувати і будь-який інший метод. В домашніх умовах можна зробити це за допомогою бритви, епілятора, воску, цукрової пасти або фитосмолы. У косметологічних кабінетах крім цих способів, можуть запропонувати і радикальні методи – фотоепіляцію, електроепіляція або лазерну епіляцію.

Всі за і проти

Багатьом представницям прекрасної статі важко пересилити себе, адже бразильська епіляція має на увазі, що доведеться повністю роздягтися перед незнайомою людиною і прийняти позу, як на прийомі у гінеколога. Особливо важко впоратися зі збентеженням молодим дівчатам, проте для фахівця не грає ролі, на якій зоні видаляти волосся. Якщо порівняти відгуки тих, хто вже випробував процедуру на собі, можна побачити, що для багатьох вона стала кроком до впевненості в собі і поліпшення відносин з коханою людиною.Можна виділити вагомі переваги, якими володіє бразильська епіляція, проведена з допомогою воску:

 1. Можна буде забути про необхідність постійного видалення волосся як мінімум на 2 тижні, не буде проглядатися навіть легка щетина, яку зазвичай можна спостерігати після гоління. Досвідчений фахівець проводить повну процедуру за 30 – 60 хвилин, тому можна сильно заощадити час, навіть якщо на самостійну щоденну депіляцію інтимної зони у вас іде по 15 – 20 хвилин.
 2. Після воскової бразильської епіляції не буде роздратування або врослих волосків, тому ніякого дискомфорту не зможе зіпсувати ваш настрій.
 3. Якщо видалити абсолютно всі волоски з інтимної зони, зробити класичну бразильську епіляцію або доповнити її інтимної стрижкою, можна зробити приємний сюрприз своїй коханій людині. Це додасть пікантності і різноманітності відносин.

Однак і свої недоліки бразильська епіляція теж має. До мінусів процедури відносяться наступні нюанси:

 1. Процес досить болючий, крім того, кілька годин після його завершення біль теж може спостерігатися. Однак після кількох проведених процедур шкіра звикає до подібного впливу, і рівень дискомфорту знижується.
 2. Щоб підтримувати привабливий вигляд, потрібно повторювати процедуру раз в місяць, в деяких випадках рідше. І хоча вартість однієї процедури не перевищує норми, при постійному використанні це складається в досить велику суму.
 3. Не всі можуть пересилити свої комплекси і забобони, наважуючись на таку делікатну процедуру. Навіть ті, хто пройшов її один раз, можуть довго збиратися з думками перед наступним сеансом.

Як проходить процес

Якщо ви вирішили, що бразильська епіляція – те, що вам потрібно, перед прийомом у фахівця потрібно провести невелику підготовку. У більшості випадків для видалення волосся використовується віск, тому і рекомендації до попереднього етапу такі ж. По-перше, перед відвідуванням фахівця потрібно підстригти волосся до 2 – 5 мм, це оптимальна довжина для проведення воскової депіляції.

Це може зробити і сам майстер, але, швидше за все, це буде включено в загальну вартість процедури, як додаткова послуга. По-друге, бажано напередодні сеансу провести скрабування шкіри інтимної зони, щоб видалити омертвілі частинки верхнього шару епідермісу і дозволити восковому складу щільніше прилягати до шкіри.

У фахівця вам потрібно буде зайняти в кріслі позу «жаби» — широко розсунути ноги, як на прийомі у гінеколога. Після цього майстер наносить на шкіру антисептик і обезжиривающий лосьйон і по черзі обробляти невеликі ділянки шкіри за допомогою гарячого воску. Склад буде наноситися рівномірним шаром, видаляти його можна як за допомогою бандажних стрічок, так і руками. Спосіб проведення вибирає фахівець, виходячи з типу використовуваного воску та особливостей вашої шкіри і волосся.

Як правило, бразильська епіляція починається з лобкової зони, потім фахівець переходить на статеві губи, а в останню чергу обробляється сіднична область.

Якщо ви вибрали якийсь малюнок, то попередньо його контур обводиться, і цю область фахівець не зачіпає. Після видалення всіх небажаних волосків він може підрівняти краю малюнка пінцетом або підстригти їх тримером до потрібної довжини. При необхідності малюнку надається бажаний колір з допомогою фарби для брів і наклеюються прикраси, наприклад, стрази або блискітки.

Протипоказання до процедури

Знаючи, що таке бразильська епіляція, потрібно знати, кому вона не зможе допомогти. Жодна процедура не є ідеальним варіантом абсолютно для всіх, будь-яка з них має свої протипоказання. Створення бразильського бікіні не можна здійснювати, якщо є:

 • онкологічні захворювання;
 • серцево-судинні захворювання;
 • інфекційні захворювання, що супроводжуються високою температурою;
 • епілепсія;
 • цукровий діабет;
 • дерматологічні захворювання в інтимній зоні, наприклад, герпес;
 • відкриті ушкодження шкіри в інтимній зоні;
 • алергія на компоненти воскового складу.

Маючи хоча б одне з цих обмежень, доведеться відкласти процедуру до його повного усунення. В іншому випадку можна не тільки не досягти бажаного ефекту, але і посилити вже існуючі проблеми.

Як зменшити біль

Бразильська епіляція завжди супроводжується хворобливими відчуттями, так як шкіра в інтимній області дуже ніжна і чутлива. З часом рівень дискомфорту трохи знизиться, проте повністю позбавитися від нього не вийде. Це особливо негативно впливає на тих, у кого низький больовий поріг, адже їм доводиться терпіти або сильний біль, або постійна наявність небажаного волосся. Цього можна уникнути, достатньо скористатися деякими порадами:

 1. Процедуру краще призначити на послеполуденное час, бажано ввечері. В цей час людський організм найбільш стійкий до больових відчуттів.
 2. Не рекомендується проводити бразильську епіляцію під час місячних. Крім фізичного дискомфорту, ви відчуєте дуже сильний біль, так як в цей період чутливість шкіри підвищується. Найкращим періодом для проведення процедури вважається перший тиждень після циклу.
 3. У деяких випадках, коли больовий поріг дуже низький, потрібно попередити про це фахівця. Тоді він попередньо завдасть на шкіру знеболюючий складу. Крім того, це можна зробити і самостійно, скориставшись кремом «Емла» або Лідокаїном. Ці засоби місцевої анестезії можна придбати в будь-якій аптеці, як правило, вони є у вільному доступі.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *