Що робити, якщо цукрова паста залипає

З проблемою «заліпа» можуть зіткнутися як досвідчені майстри, так і новачки в області шугарінга. Але досвідчені майстри завжди знають, як впоратися з цією проблемою. І нічого секретного в цих знаннях немає. Їх ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ знати КОЖЕН майстер.

Насамперед, не хвилюйтеся. «Залипнув» може утворитися навіть у досвідченого майстра, але він на відміну від недосвідченого завжди знає, що з ним робити.

Причиною «залипання» може бути:

  • неоптимальний вибір щільності пасти для даних температурних умов або депилируемой зони (занадто м’яка паста);
  • недостатньо сильний натяг шкіри в напрямку проти напрямку видалення;
  • недостатньо різке рух при видаленні пасти;
  • неправильний напрямок руху при видаленні пасти.

Отже, для усунення «заліпа» нам потрібно усунути його причини. Тобто в першу чергу спробуйте прибрати залипнув, натягнувши шкіру ще сильніше, ніж зазвичай, зробивши ще більш різке в напрямку строго паралельно шкірі (не вгору!).

Якщо з першого разу це не дало результату, то візьміть невелику кількість більш щільною пасти для шугарінга, приклейте його поверх «заліпа» і приберіть пасту, сильно натягнувши шкіру, різким рухом паралельно шкірі.
Якщо і це не допомагає, Ви можете прибрати «залипнув» з допомогою бандажа. Для цього ретельно приклейте бандаж поверх «заліпа», сильно натягніть шкіру і різким рухом зірвіть бандаж разом з пастою в напрямку росту волосся паралельно шкірі.

Якщо і цей метод не приніс результату (що говорить про те, що Вам необхідно трохи попрацювати над технікою і приділити увагу сильного натягу шкіри і видалення різкого пасти), то Вам залишається крайня міра – змити «що заліплена» пасту з допомогою теплої води.

Ну а якщо «залипы» у Вас виникають регулярно, виберіть для роботи більш щільну пасту.

Використовуйте тільки професійну пасту, яка дасть Вам гарантію того, що її консистенція протягом всієї роботи не зміниться, а різні щільності пасти дадуть Вам можливість роботи з комфортом. Скористайтеся нашими пропозиціями на цукрову пасту для шугарінга. Оцініть перевагу якості професійної пасти!
Паста для шугарінга Gloria, міні-набір

Цей набір ідеальний для початківців майстрів, які тільки освоюють техніку шугарінга, а також для досвідчених майстрів, які хочуть познайомитися з продукцією під маркою «Gloria».

Набору достатньо для проведення 20-25 процедур шугарінга.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *