Що можна і чого не можна робити з цукровою пастою

Кожен майстер в процесі шугарінга виробляє свою манеру роботи. 

І це його особисті «секрети» і методи. Але є грубі помилки, які неприпустимі при роботі з цукровою пастою. Про них і піде мова в даній статті.

Кожен майстер у процесі роботи виробляє свою манеру роботи. І це його особисті секрети і методи».

Але є грубі помилки, які неприпустимі при роботі з цукровою пастою. Про них ми і поговоримо сьогодні.

Перша і найбільш груба помилка це видалення волосся проти росту.

На жаль, у відеороликах на YouTube, та в деяких салонах краси доводиться бачити горе-майстрів, які звертаються з цукровою пастою для шугарінга як з воском, тобто видаляють її проти росту волосся. Робити цього категорично не можна. Адже цукрова паста тим і відрізняється від воску, що вона віддаляється по зростанню, а отже, не «вивертає» фолікули, і отже, не провокує вростання волосся. Майстри, які працюють проти росту волосся, зводять нанівець більшість переваг шугарінга.

Друга поширена помилкаце додавання води до щільної пасті для того, щоб пом’якшити її.

На жаль люди, що пропагують «самоварный» шугарінг, зваривши «щось» нагадує льодяник, намагаються врятувати своє творіння, яке не розмазується по шкірі, додавши туди трохи окропу або змочити шкіру перед початком роботи. Робити цього не варто. Адже вода «розбавить» цукрову пасту і зробить її менш ефективною. Питання більш м’якої або щільної пасти вирішено у всіх професійних лінійках за рахунок наявності в асортименті, декількох видів густин пасти.

Третя помилкаце робота непідігрітої пастою.
Цю помилку не можна назвати такою ж грубою як дві попередні. У деяких випадках, особливо коли температура навколишнього середовища близька до температури тіла, паста не вимагає додаткового розігріву. Але якщо Ви працюєте не в екстремальних умовах, то підігрів пасти забезпечить більший комфорт Вашому клієнту (нанесення непідігрітої пасти на шкіру може бути досить неприємним, особливо якщо волоски у клієнта довгі) і позбавить майстра від втоми пальців.Так що якщо у Вас є під рукою хоч якийсь пристрій, що дозволяє розігріти цукрову пасту (спеціальний разогреватель для пасти, воскоплав для воску, мікрохвильовка, ємність з гарячою водою для розігріву на водяній бані, батарея), не полінуйтеся розігріти пасту. В іншому випадку розімніть її в руках, щоб паста нагрілася до температури тіла від тепла Ваших рук.

Четверта помилка робота перегрітої пастою.
Ця помилка часто зустрічається у косметологів, які мають досвід роботи з воскової епіляції і освоїли шугарінг самостійно, «за аналогією». Одним з важливих переваг шугарінга є його гипотермичность, тобто здатність працювати при невисокій температурі. Саме за рахунок цього процедура шугарінга є безпечною і комфортною для клієнта, а також може виконуватись у випадку, якщо клієнт має такі протипоказання до воскової епіляції як варикоз і купероз (судинні зірочки і сіточки). Працюючи пастою, що має температуру вище температури тіла, майстер позбавляється цих переваг.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *