Шелак в домашніх умовах: розкішно чи дешево?

Популярний зараз шелак реально творить чудеса. Тепер навіть власниці ламкого некрасивих нігтів, можуть мати прекрасний манікюр. Причому без всяких наращиваний, які виглядають не дуже естетично. А ми знаємо, як зробити шелак в домашніх умовах і набагато дешевше, ніж в салоні.

Шелак – манікюрна розкіш з Європи

Шелак – це чудове б’юті-засіб, який поєднує властивості лаку і зміцнюючого гелю для нігтів. Виходить, що нігті покриті шелаком – це нігті з красивим кольоровим лаком, який тримається в ідеальному стані приблизно 2 тижні. І до того ж такий манікюр не шкодить твоїм власним нігтям, а робить їх міцніше.

В Європі шелак в пошані вже кілька років. До України ця тенденція тільки підбирається.

Салонна процедура шелак: як заощадити?

А заощадити можна в рази. І не тільки на самій роботі майстра. Справа в тому, що в салонах застосовують, як правило, неадекватно дорогі супутні препарати, які з легкістю і без шкоди можна замінити на недорогі аналоги. Отже, як зробити покриття шелак в домашніх умовах грамотно.

  • Для початку – гігієнічний манікюр. В салонах використовують спеціальну продукцію марки, з якою співпрацюють. Тобі будинку це робити не треба – скористайся звичайними інструментами для обрізного або необрізного манікюру, щоб видалити кутикулу і задирки.
  • Далі необхідно полірування нігтів. Знову-таки її можна запросто зробити звичайною м’якою пилочкою для полірування.
  • Для того щоб шелак добре тримався, перед нанесенням нігті обробляють спеціальним фірмовим дезінфектором. Для цих цілей відмінно послужить рідина для зняття лаку або аптечний спирт. Протри їм поверхню нігтьової пластини і палець навколо неї.
  • Зараз обов’язково наноситься базове покриття з набору шелак.
  • Тепер тобі знадобиться ультрафіолетова лампа. Полемизируй нею нігті 10 секунд. На лампі, до речі, економити не слід. Краще всього придбати потужну – у 36 ватт. Вона дасть швидкий і якісний результат без плям і інших неприємностей. Також лампи потрібно оновлювати не рідше, ніж 1 раз за півроку. Спочатку шелак потрібно розігріти в руках, перекочуючи його протягом приблизно 30 секунд.
  • Тепер можеш наносити кольоровий шелак на нігті дуже тонким шаром.
  • Полимеризируй покриття в УФ-лампі пару хвилин.
  • Нанеси другий шар і повтори процедуру з лампою. Втім, якщо хочеш, щоб колір манікюру був блідим, то другий шар не потрібен.
  • Настала черга топ-покриття. І знову процедура з лампою. Врахуй, що покриття має бути спеціальним з набору шелаку. Тут підміна неможлива – постраждає якість манікюру.
  • Тепер залишилося тільки видалити верхній липкий шар. Для цих цілей знадобиться безворсової серветка зі спеціальною рідиною. Але цю рідину можна цілком можна замінити спиртом або змиванням для нігтів з ацетоном. Правда, в залежності від обраного тобою кошти є ризик зіпсувати блискучу поверхню шелаку. Тому варіанти для початку потрібно випробувати.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *