Секрети шикарних бордових нігтиків

Ваші нігтики пофарбовані в соковитий, глибокий, загадковий, таємничий і дуже сексуальний бордовий. Добре, якщо майстер все зробив правильно, а не вчиться на вас. Якщо ви не хочете ризикувати, кожен раз вкладати гроші і час, можете освоїти техніку акуратного контрастного модного темного бордового манікюру і педикюру в домашніх умовах. Повірте, вам по силу і довговічний манікюр шелак в цьому яскравому кольорі. Головне – ентузіазм, мінімальний набір інструментів, близько години вільного часу (трохи більше, якщо ви віддаєте перевагу гель-лак або шелак) і, звичайно ж, бажання подобається, в тому числі оточуючим.

Маленька ремарка, яка змусить замислитися: близько 30 відсотків чоловіків божеволіють від бордових і червоний нігтів на красивих ручках і ніжках, на ваших ручках і ніжках. Так що беремося за справу і створюємо шедевр – простий і в той же час дуже вишуканий бордовий манікюр або бордовий дизайн на своїх або нарощених нігтики.

Манікюр і педикюр звичайними лаками, корисні поради ↑

Якщо ви зважилися на такий яскравий, дорогий і вишуканий дизайн, то повинні зробити його дійсно ідеальним. Важливо правильно підібрати інструменти, відтінок, пройти всі необхідні етапи.

Цього вимагає будь-який вид дизайну або покриття, але тут мова йде про яскравому, ефектному кольорі, а значить потрібно бути акуратніше – він приверне до ваших руках багато уваги. Кожен з етапів процедури може зіпсувати результат, якщо його неправильно провести.

Отже, робимо манікюр і педикюр звичайними лаками. Насамперед, треба правильно підготувати нігтики.

  • Моєму ручки з милом, просушуємо;
  • Знімаємо старе покриття;
  • Видаляємо кутикули, птеригий;
  • Коректуємо вільний край, опиливаем і шліфуємо його;

Якщо у вас нарощені нігті, зробіть корекцію.

  • Знежирюємо нігтьові пластини ЖДСЛ або спиртом;
  • Наносимо основу, даємо їй висохнути (близько 2 хвилин). Підкладка повинна бути не толстой, інакше вона загальмує висихання всього манікюру, і він може виглядати грубим. Пігментовані, особливо червоні і сині, обов’язково забарвлять нігті, тому основу використовуємо обов’язково. Плюс це продовжить манікюру або педикюру життя.
  • Наносимо тонким шаром бордовий. Намагаємося не черкати околоногтевые валики. При виборі лаку зверніть увагу на те, щоб він був не надто рідким, але і не густим (щоб не тягнувся за ним). У першому варіанті він може навіть затікати на внутрішню сторону вільного краю, у другому покриття буде товстим і неоднорідним.
  • Даємо просохнути 5-7 хвилин, робимо другий шар. Сушимо хвилин 10.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *