Секрети ідеальних брів

Як виправити недоліки природи і стати володаркою густих і красивих брів — читайте в огляді

У цьому сезоні брови є невід’ємною частиною виразного погляду. Вони повинні бути акуратними і природними.

Але як домогтися досконалості, якщо вихідний матеріал далекий від ідеалу? Разом з Wmj.ru розбираємо найпоширеніші недоліки брів і вчимося їх виправляти.

Щоб візуально зробити брови більш широкими, можна зробити їх фарбування. Використовувати фарбу для брів ви можете і самостійно. Акуратно нанесіть фарбу на всю поверхню брів, трохи заходячи за кордон.

Ще один прийом, який допоможе візуально «розширити» брови, — їх потрібно злегка вкоротити (але тільки в тому випадку, якщо вони занадто довгі). Розрахуйте ідеальну довжину брови: прикладіть олівець або кисть так, щоб він перетнув край носа і зовнішній куточок століття. Це і буде ваша ідеальна довжина брів.

Нерівномірно зростаючі волоски можна замаскувати фарбуванням, наносячи фарбу в місця «прогалин». Так ви фарбуєте Пушкова волоски, які ростуть на обличчі, в тому числі і навколо брів. Ви як би нарощуєте відсутні ділянки. Вам залишиться лише підтримувати нові брови в належній формі і стежити за яскравістю кольору.

Занадто світлі брови, навіть з ідеальним вигином і довжиною, завжди виглядають менш виграшно, ніж більш темні. Останні надають особі і погляду виразності.

Фарбування на тон темніше вирішить цю проблему. Тільки вибирайте відтінок, який буде максимально відповідати відтінку вашого волосся (його тону і гамі).

Густі брови — це модно і красиво. Але занадто кущисті і густі брови закривають очі, роблячи ваш образ грізним і депресивним.

Прибравши зайві волоски у перенісся, ви відразу побачите різницю: погляд стане розкритим. При цьому ви збережете природну форму брів, їх вигин і актуальну в цьому сезоні густоту.

Несиметричні очі, як у Клаудії Шиффер, створюють досить проблем для створення ідеальної форми брів: адже коригуючи брови, ми орієнтуємося в першу чергу на форму очей.

Але за допомогою брів в цьому випадку ми легко можемо скоригувати і розріз очей. «Підніміть» брову над меншим століттям, видаливши зайві волоски знизу. Вирівняйте брови фарбуванням. А при укладанні розчісуйте брову над меншим оком вгору, фіксуючи волоски гелем.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *