Робимо нігті у формі «балерина»: фото та інструкції

Кожен модний сезон привносить у своє утримання нові ідеї і революційні віяння. Не залишається осторонь і nail сфера. Так одне з нововведень цього року – нігті у формі «балерина». Звичайно, сама форма не нова, вона відома всім прихильницям нігтьового мистецтва вже не перший рік, але саме в нинішньому сезоні вона обіцяє вийти в маси і потіснити, головного фаворита вже декількох десятиліть – «квадрат». Крім того нігті «балерина», як в свій час і «квадрат», вже встигла обзавестися своїми варіаціями і різними ідеями виконання. Іншими словами, кожна модниця може знайти свій варіант.

Що таке форма «балерина»? Вона являє собою поєднання двох форм – «квадрата» і «мигдалю». Це трохи скошені межі нігтя, такі ж як у «мигдалю» або «трикутника», але на кінчику закінчуються рівною перпендикулярною лінією з чіткими кутами по краях, як у «квадрата», відрізняючись лише тим, що вільний край нігтя утворює равнобедренную трапецію. Сам же нігтик в цілому являє ромбовидну форму зі зрізаними кутами.

Візуально такі нігтики нагадують пуанти балерини, звідси їх друга назва – «пуанти». Ще одне, далеко не романтичну назву – «домовина». Природно, навіяне зовнішньою схожістю.

Подібна форма, незважаючи на витонченість її назви, вважається досить сміливою і епатажної. Більше асоціюється з яскравими цілеспрямованими жінками. Краще всього поєднується зі строгими костюмами, ніж романтичними сукнями. Але грамотно підібраний декор дозволить з строгої геометричної форми зробити і досить ніжний варіант, що підходить навіть нареченій.

Форму «балерина» можна назвати універсальною, вона підходить абсолютно всім. Така форма добре підлаштовується під будь-яку конфігурацію природних пластин, обриси і розмір кисті рук.

Спочатку форма «балерина» мала суворі правила:
1. Форма «балерина» передбачала виключно нарощування нігтів.
2. Оптимальний розмір – тільки довгі або середні нігтики.
3. «Балерина» мала на кінчику прямі лінії і чітко позначені кути.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *