Рицинова олія: швидка допомога для волосся

Рицинова олія масово використовується у виробництві парфумерії, косметики і ліків.

Проте кожна жінка може використовувати це цілющий засіб для лікування і зміцнення волосся в домашніх умовах.

Для лікування сухого і ламкого волосся

Щоб позбавити волосся від ламкості, а шкіру голови від зайвої сухості, надати волоссю здоровий блискучий вигляд, корисно робити компреси, до складу яких входить касторове масло. Візьми рицинова, оливкова олія і будь-нейтральний шампунь в пропорції 2:2:1. Гарненько перемішай і нанеси на шкіру голови. Влаштуй голові лазню – прикрий компрес поліетиленовою плівкою, а зверху – замотай рушником. Витримати компрес потрібно мінімум півгодини. Змити теплою водою, ретельно промити шампунем. Повторювати такий компрес можна через 2-3 тижні.

Для жирного волосся

Для цього типу волосся можна застосовувати рицинову олію в чистому вигляді – нанеси його на шкіру голови, оберни поліетиленом і рушником і витримай маску півгодини. Після цього змий теплою водою і дуже ретельно (!) промий волосся шампунем.

Для лікування лупи

Візьми склянку міцного чаю, додай чайну ложку касторової олії і влий 30 г горілки. Добре перемішай і втри в шкіру голови і волосся. Покрий голову поліетиленовою плівкою і товстим рушником. Витримати цю маску потрібно годину – зате після цього ти надовго зможеш забути про лупи. У маски є лише один нюанс – міцний чай може трохи змінити відтінок волосся твоїх, враховуй це!

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *