Психологічний вплив парфумерії: міф чи реальність

Нюх – це одна з найбільш цікавих і дивовижних особливостей людини, яка дає йому можливість відчути певні тонкощі навколишнього світу. Відчуваючи якийсь запах у нас в підсвідомості виникають образи, завдяки яким ми складаємо цілі історії виникнення цього пахощів або ж навпаки, смороду. Тому парфумери з особливим трепетом ставляться до своєї роботи, створюючи чудові аромати, формують позитивне враження про людину і сприятливо впливають на оточуючих.Щоб не було жодних непорозумінь, пов’язаних з психологічним впливом необхідно знати деякі тонкощі приголомшливого світу ароматів.

Аромати, що збуджують людину

До парфумерії, збудливою чоловіка або жінку до протилежної статі відносяться духи-афродизіаки, що в суспільстві просто називають парфумами з феромонами. Настільки розбурхує потяг викликається різким пахощами терпкого бергамоту, ніжного сандалу, а також олійними компонентами пачулі. Варто зазначити, що використовуючи такі парфуми жінка, не тільки з легкістю спокушає свого обранця, вона сама стає більш розкутою і рішучою. Парфуми з феромонами – це ідеальний спосіб для жінки позбавитися від можливої фригідності, яка негативно впливає на психологічне здоров’я в цілому.

Аромати, здатні викликати головний біль

Парфумери, налаштовані на створення якісної продукції, суворо стежать за тим, щоб в їх колекції ароматів не було ніяких шкідливих запахів, тому отримуючи якийсь парфум, вони намагаються дотримати всі співвідношення між компонентами. Але варто злегка «переборщити» з яким-небудь натуральним речовиною, і духи можуть бути зіпсовані різким смородом. Наприклад, використовуючи більшу частину приторного жасмину, парфумери ризикують створити парфуми, що викликають запаморочення, так як жасмин має дурманним ароматом, і його, як правило, застосовують як добавки до основних компонентів парфуму.

Аромати, здатні придушувати свідомість людини

Більш загрозливим парфумом можна назвати духи, які впливають на підсвідомість людини, пригнічуючи його волю і розум, наприклад, парфуми, діючі як гіпноз. На перший погляд, це може здатися ілюзією, однак думаючи так, ви глибоко помиляєтеся. Навіть духи-афродизіаки в деякому сенсі пригнічують розум людини, адже в ньому відкривається інстинкт бажання інтимної близькості.Крім духів з феромонами, до парфуму, гипнотизирующему жінку або чоловіка, відноситься туалетна вода з насиченим ароматом гімалайського маку, який як рослина володіє ефектом одурманення і в медичній практиці застосовується як речовина, що використовується у анестезії.

Аромати, що викликають позитивний настрій у людини

З допомогою парфумерії людина може підняти собі і оточуючим настрій, зарядити бадьорістю і отримати заряд енергії на цілий день. Такий ефект створюють квіткові аромати, які ніжно сплітаються з ароматом цитрусових фруктів. Цитрусові запахи окремо також підвищують життєвий потенціал, проте в реальності – це занадто різкий аромат, який від надмірного пахощів може викликати головний біль і навіть нудоту. Легку бадьорість людині також доставляє аромат лаванди, навіваючи чудові спогади, які і сподвигают людини до звершень намічених цілей і завдань.До речі парфуми з ароматом лаванди відносяться до освіжаючому парфуму, що становить вищу категорію парфумерії.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *