Проведення епіляції в зоні бікіні з допомогою пінцета

Видалення небажаного волосся в зоні бікіні становить особливу проблему для багатьох жінок.

Ця область є дуже чутливою до болю, до того ж вона має важкодоступні ділянки. Кожна жінка намагається вибрати для себе найбільш комфортний і зручний спосіб депіляції.

Вищипування волосся пінцетом в інтимній зоні досить популярна процедура, незважаючи на свою простоту.

Особливості процесу

Суть процесу вищипування рослинності за допомогою пінцета полягає в повному видаленні волосся разом з фолікулом. Це відрізняє його від інших способів, коли частину волосся зрізається біля кореня, а цибулина залишається всередині епідермісу (наприклад, при голінні). Техніка процесу дуже проста: потрібно затиснути волосся кінчиками інструменту близько до кореня і зробити різкий рух, вириваючи його.

В результаті проведення певної кількості процедур відбувається поступове зниження росту волосся і їх витончення. Після цього виду депіляції волосся в інтимній області не ростуть тривалий час, що є бажаним результатом для жінок. З часом цей процес потрібно буде проводити все рідше, так як волоски стають більш світлими і ростуть значно повільніше, ніж раніше. З допомогою пінцета можна видаляти волосся будь-якої жорсткості і товщини, що вигідно відрізняє даний вид депіляції від інших, наприклад, лазерної.

Працюючи таким інструментом, як пінцет, можна домогтися максимальної точності і якості видалення волосяного покриву. Діючи локально, це просте пристосування відмінно очищає шкіру від зайвої рослинності, не залишаючи жодного волоска. Цим даний процес відрізняється від операцій шугарінга і ваксінг, в ході яких часто доводиться повторювати процедуру ще і ще. Це суттєвий фактор при виборі обробки інтимної зони, яка дуже чутлива до механічних впливів.

Переваги і недоліки

Процедура вищипування волосся в зоні бікіні з допомогою пінцета має ще кілька плюсів, крім описаних вище:

 • Простота і доступність методу. Для проведення цього виду депіляції не потрібно ніякої підготовки. Потрібно лише трохи потренуватися. Проводити операцію можна в будь-якому зручному місці, перебуваючи в поїздці або у відпустці.
 • Економічність. Для вищипування потрібен тільки один інструмент – пінцет, який можна придбати в будь-якому косметичному магазині. Вартість його варіюється від 100 до 300 рублів. Якщо інструмент якісний, він буде служити десятки років.
 • Тривалий і стійкий результат. Волоски в оброблених місцях не з’являються три-чотири тижні, що є досить довгим терміном.
 • Працюючи пінцетом, ви самі регулюєте весь процес, даючи можливість шкірі відпочити час від часу. Особливо це важливо для чутливої зони бікіні. Вищипування є більш щадним методом, на відміну від шугарінга, коли волосся вириваються цілими рядами, доставляючи дуже хворобливі відчуття.
 • Видалення волосків з коренем виключає можливість появи ефекту врослого волосся, що буває при інших видах депіляції.

Депіляція волосся в інтимній зоні пінцетом має також деякі недоліки:

 • Відчутна болючість процесу. Повне видалення волосся завжди супроводжується больовими відчуттями. Інтимна зона страждає від них більше, ніж інші ділянки.
 • Почавши працювати пінцетом вперше, можна витратити на цю процедуру значну кількість часу. Після того, як ви придбаєте вправність, час на обробку істотно скоротиться.
 • Швидко і досить комфортно можна висмикнути волосся самостійно тільки по лінії плавок (в області лобка). В домашніх умовах обробляти зону глибокого бікіні досить незручно. Тому для видалення волосся на цих ділянках доведеться вдатися до допомоги майстра в салоні.

Протипоказання

Депіляція волосся в області бікіні пінцетом має деякі протипоказання, загальні для всіх подібних процедур. Не можна видаляти рослинність з допомогою даного інструмента, якщо:

 • Ви перебуваєте в процесі вагітності, а також годування груддю.
 • В області депіляції є грибкові ураження шкірного покриву.
 • Шкіра в інтимній зоні має пошкодження (порізи, подряпини тощо).
 • Присутні інфекційні хвороби шкірного покриву в аногенітальній зоні.

Підготовка та проведення процедури

Перед початком операції вищипування волосся в інтимній зоні рекомендується виконати деякі дії для мінімізації больових відчуттів.

 • Для проведення депіляції пінцетом волоски повинні бути довжиною 3-4 мм. Це необхідно для кращого захоплення інструментом і подальшого видалення. Якщо волосся недостатньо довгі, почекайте день-два, поки вони не виростуть.
 • Прийміть гарячий душ або ванну, щоб розпарити шкіру. Волосяні цибулини будуть легше піддаватися видалення, процес буде проходити менш болісно. Можна провести скрабування інтимної зони для очищення шкіри від відмерлих частинок.
 • З допомогою спиртовмісних косметичних засобів продезінфікуйте та обезжирьте область бікіні. Також потрібно провести обробку пінцета з метою знезараження.
 • Якщо ви сильно боїтеся болю, обробіть шкіру кремом-анестетиком для додаткового знеболення.
 • Під час протікання менструального циклу депіляцію проводити не рекомендується. Якщо ж ви все ж вирішили її зробити, потрібно використовувати гігієнічний тампон.

Починайте вищипувати волоски в інтимній області з зони лобка, йдучи зверху вниз. Краще видаляти по одному волоску, послідовно проходячи невеликі ділянки. Пінцет потрібно розташовувати близько до кореня, добре затискаючи волосся. Шкіру біля волоска злегка притримуйте другою рукою, щоб уникнути агресивного впливу. Робіть чіткий і впевнений ривок у напрямку, протилежному росту волосся. Час від часу робіть перерву, щоб дати шкірі відпочити.

Після того, як вся небажана рослинність буде выщипана, обробіть зону депіляції спеціальним засобом. Можна протерти шкіру перекисом водню, розчином ромашки або спеціальним косметичним лосьйоном заспокійливої дії.

Через кілька днів починайте застосовувати в цій зоні скраб для відлущування верхніх шарів эпидемиса. Після обробки змащуйте область бікіні зволожуючим кремом.

Депіляція пінцетом глибокого бікіні в салоні

Для проведення вищипування волосся пінцетом в зоні глибокого бікіні краще відвідати косметичний салон. Видаляти небажану рослинність самостійно у важкодоступних місцях досить незручно. До зони глибокого бікіні відносяться ділянки біля клітора, район статевих губ і область ануса. В салоні майстер проведе цю процедуру максимально швидко і безболісно.

Підготовка до цієї операції в салоні включає обробку інтимних місць знезаражувальними засобами, очищення і знеболювання за бажанням клієнта за допомогою гелю-анестетика.

Депіляція починається з вищипування волосся на лобку з подальшим переходом вниз. Потім обробляється ділянку складок між сідницями і, в останню чергу, область статевих губ. Клієнтка при цьому знаходиться в положенні лежачи, ноги зігнуті в колінах і розсунуті в сторони. В залежності від проходження ділянок потрібна зміна положення пацієнта: ноги потрібно згинати або піднімати в бік живота.

Після обробки зазначених ділянок пацієнтка лягає на живіт або встає в колінно-ліктьову позу. Потім починається ліквідація волосків безпосередньо біля ануса.

Завершальною частиною роботи є дезінфекція оброблених ділянок. Майстер наносить косметичні препарати із заспокійливим і шкіру зволожуючим ефектом.

Зважившись на депіляцію інтимної області за допомогою пінцета, ви оціните переваги цієї процедури. Основні з них – висока ефективність і тривалість результату. Дотримуючись зазначені рекомендації, ви зможете знизити болючі відчуття під час операції та підвищити якість її проведення.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *