Процес старіння шкіри: чим чоловіки краще за жінок?

І все-то нас дискримінують, навіть природа.

Напевно, ти помічала, що в більшості випадків чоловіки порівняно з жінками-ровесницями виглядають молодше. Так, процес старіння шкіри такий, що у чоловіків він протікає повільніше, ніж у жінок. Чому так виходить і що ж робити?

Причини старіння шкіри – де б знайти колагену?

Шкіра виглядає бездоганно завдяки наявності в ній еластину і колагену. Вони разом забезпечують її пружність і еластичність. Проблема в тому, що їх вироблення в організмі з роками сповільнюється. В цьому і полягає причина старіння шкіри.

Так от несправедливість у тому, що жіночу шкіру ці складові залишають швидше. До того ж сильна стать ще рятує чоловічий гормон – тестостерон. Він сприяє виділенню великої кількості шкірного сала, яке захищає її поверхню від поганого зовнішнього впливу. У жінок цей гормон виробляється в дуже маленьких кількостях. Виходить, що ми спочатку в нерівних умовах. Саме тому шкіра чоловіків набагато краще захищена і від впливу зовнішніх факторів. А ще проблема в тому, що погану внутрішню захист шкіри дівчини посилюють своїми діями.

Що сприяє старінню шкіри у жінок?

Старіння шкіри залежить не тільки від внутрішніх процесів в організмі, але і від зовнішнього впливу на нього. Отже, що ми маємо? По-перше, жіноча шкіра гірше захищена природою, ніж чоловіча. По-друге, ми шкодимо власній шкірі постійної нібито турботою про красу.

Не дарма кажуть, що куріння і алкоголь для чоловіків це ще куди не йшло, але для жінок – жах! На їхній шкірі, на відміну від нашої, шкідливі звички практично не позначаються. Також нашу ситуацію посилює любов до загарам та погана екологічна ситуація, у якій ми не винні.

З’їж-но, доню, яйце дієтичне!

Жінки даремно постійно вдаються до дієт. Такі жертви в ім’я фігури призводять до швидкого старіння шкіри обличчя. На жаль! Обмежена кількість калорій суттєво зменшує надходження корисних речовин в твоє тіло. Це і білки, і жири, і вуглеводи, і вітаміни та мінерали. Чоловіки ж таким не страждають. А тим самим допомагають організму уповільнити процес старіння шкіри. Завдяки природі і насиченому харчування чоловік довго не побачить у дзеркалі старіння.

Якщо природні методи уповільнення старіння шкіри не дають помітного ефекту, то можна вдатися до послуг пластичних хірургів. Невеликі корективи доступні по бюджету багатьом жінкам, головне правильно вибрати клініку для проведення подібних маніпуляцій. Справжніми лідерами в цій сфері вважаються клініки Ізраїлю. Пластична хірургія в Ізраїлі представлена більш ніж тридцятьма клініками і сотнями першокласних фахівців.

Тому, леді, робіть висновки: менше голодуйте, загоряйте, курите, пийте побільше вживайте екологічно чистих продуктів і приділяйте увагу своєму здоров’ю.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *