Прості і доступні рецепти ванн для педикюру

Для чого потрібна

Види

Рецепти

Дезінфікуюча

Розслаблююча

Пом’якшувальна

Відлущуюча

Ножки требуют заботы и внимания

У кожної жінки повинні бути доглянутими не тільки руки, а й ноги. Процедура по догляду за нігтями ніг і ступнями називається педикюром. Процес обробки тканин включає кілька етапів, найважливіший з яких – ванночка. Використовується ванночка для педикюру з метою дезінфекції та розпарювання тканин. Залежно від використовуваних засобів може бути вчинено і додаткову дію: зволоження, розслаблення, пом’якшення і т. д. МИ РЕКОМЕНДУЄМО!

Для чого потрібна

Педикюр в салоні і в домашніх умовах повинен починатися не з процесу обробки ступень, а з ванночки. Процедура необхідна для підготовки тканин, щоб при видаленні кутикули або ороговілих частинок не сталася травма. Також ванни для педикюру надають дезінфікуючий дію, що виключає ризик передачі грибкової інфекції. В салонах використовують спеціальні засоби, які найчастіше виявляють комплексну дію, а в домашніх умовах можна скористатися простими народними рецептами. В залежності від того, який компонент додається у ванну для педикюру, може бути досягнутий певний результат. Ванночка в домашніх умовах робиться досить просто. У невелику ємність, куди зможуть поміститися ступні, наливають теплу воду або заздалегідь приготований розчин. Якщо налита проста вода, то в неї додають компоненти, що мають спрямовану дію. Останнім часом багато жінок віддають перевагу спеціального апарату, який призначений для проведення цієї процедури. Такий пристрій має назву «ванночка для педикюру». Прилад володіє кількома функціями (наприклад, гідромасаж) та підвищує ефективність використовуваних засобів. У салонах найчастіше використовують саме такі прилади, але застосовувати його можна і в домашніх умовах.

Види

Красиві нігті і ніжна шкіра ступень неможливі без регулярного педикюру. Але у кожної жінки є різні проблеми з цією областю ніг, тому підбирати ванночку для педикюру потрібно індивідуально. Необхідно враховувати наявні проблеми, а також тип шкіри.

Існує величезна різноманітність народних засобів, які застосовуються для догляду за нігтями і шкірою стоп. Будь-які використовувані рецепти повинні мати не тільки спрямоване дію, але і надавати дезінфікуючий і розслабляючий ефект. Найбільш часто в процесі педикюру доводиться справлятися з такими проблемами: суха або груба шкіра стоп; натоптиші, мозолі і тріщини; патології нігтів (нестача вітамінів, розшарування тощо); огрубіла кутикула. Застосування ванн для ніг з додаванням трав, масел або інших компонентів дозволяє впоратися з патологічними процесами і зробити ніжки красивими. Дуже важливо до початку педикюру визначити, які саме проблеми потрібно усунути.

Рецепти

Народні засоби, використовувані в процесі приготування ванн для педикюру, яким жінки останнім часом стали віддавати перевагу, володіють різними властивостями, тому рекомендується порадитися з фахівцем про те, яким методом краще віддати перевагу. Варто зазначити, що використання дезінфікуючих засобів може поєднуватися із застосуванням інших компонентів. Рецепти ванн для педикюру в домашніх умовах застосовуються для наступних цілей: дезінфекція; розслаблення; пом’якшення; відлущування.

В залежності від того, які проблеми є у жінки, використовується той чи інший рецепт. Можливе суміщення деяких засобів, але рекомендується при необхідності просто чергувати процедури або ж використовувати після ванн для педикюру спеціальні засоби, які нададуть додатковий ефект.

Дезинфікуюча

Обробка шкірних покривів ступень і нігтів дезінфікуючими засобами необхідна для виключення попадання інфекції при можливу травму тканин в процесі педикюру. Використовувати такий метод рекомендується при кожній процедурі. Для того щоб продезінфікувати ніжки необхідно додати в теплу воду мильний розчин і соду (з розрахунку 2 ст. л. на 2 л води). Все це переміщати і опустити ступні в рідину на двадцять хвилин. Сода й мило також надають размягчающий ефект, тому, якщо немає серйозних проблем зі шкірою і чорнобривцями, то цей варіант підійде ідеально. У воду можна додавати масла, трави або настойки, у разі якщо спостерігається патологічний стан тканин.

Розслаблююча

Процес педикюру буде набагато приємніше, якщо у воду будуть додані розслаблюючі засоби. Найбільш ефективним вважається метод з додаванням морської солі. До того ж морська сіль зміцнює нігті і розм’якшує шкіру. У ємність наливають теплу воду (1 л) і насипають морську сіль (1 ст. л.) попередньо просочену краплею хвойного масла (наприклад, ялиці). Тримати ноги у ванночці потрібно близько півгодини. Для того щоб ефективність процедури не зменшувалася, можна потихеньку додавати гарячу воду з заздалегідь розчиненої в ній сумішшю солі і масла.
Смягчающая

Большинство женщин из-за высоких каблуков, узкой обуви и длительной ходьбы мучаются с грубой кожей ступней, которая приводит к образованию натоптышей и трещин. Обладательницы нежной кожи страдают от мозолей. Чтобы избавиться от этих проблем, можно использовать отвар из картофельных очистков. Нужно отварить несколько картофелин и вытащить из воды. получившуюся жидкость немного остужают, после чего переливают в таз и опускают в нее ноги. Длительность процедуры 15 минут. После этого можно помыть ноги мылом и приступать к педикюру. Кожа ног будет мягкой и распаренной.

Отшелушивающая

Одной из проблем в процессе педикюра является удаление огрубевших участков. В домашних условиях сложно правильно удалить ороговевшие частички кожи, так как ее можно легко травмировать или же вовсе не добиться желаемого эффекта. Наиболее эффективным считается метод с применение перекиси водорода. Это средство обладает дезинфицирующими и отшелушивающими свойствами. Оно полезно для ногтей (профилактика грибка), кутикулы и кожи стоп (облегчает удаление). В воду (2 л.) насыпают простую поваренную соль (1 ст.л). опускают ступни в жидкость на 10 минут, после чего в ванночку добавляют перекись водорода (2 ст.л). Общая длительность процедуры 15 минут. После чего удаляют все частички кожи пемзой, а кутикулу специальным инструментом. Педикюр обязательно должен начинаться с ванночки, чтобы кожа и ногтевые пластины не только были подготовлены к обработке, но и получили дополнительное питание. В воду можно добавлять травяные сборы (шалфея, ромашки или календулы), а также масла (мяты, лаванды, чайного дерева и т.д).

«По секрету…»

Вы стараетесь не выходить из дома в открытой обуви… Устали мазать слоящиеся ногти йодом… А о том, что бы разуться при людях не может быть и речи… Так как вид ваших ногтей отнюдь не добавляет Вам уверенности… А известные разрекламированные средства от грибка почему-то неэффективны в Вашем случае… И Вы испытали на себе всё: крема, мази, гели, прижигания йодом… Поэтому сейчас готовы воспользоваться любой возможностью, которая Вам поможет…

Рекомендуємо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *