Професійний вечірній макіяж

Вечірній макіяж — особливе мистецтво, яке вимагає певних навичок, досвіду і творчого підходу. Збираючись на вечірку або світський раут, створіть собі бездоганний образ.

Словосполучення «вечірній макіяж» асоціюється з передчуттям шикарного задоволення, можливість добре відпочити і, звичайно, «справити враження». І не важливо, намічається чи вечірка на природі або «романтик» з чоловіком мрії – дівчина повинна і хоче «відповідати». Якщо для «рядового» відпочинку завзятою тусовщиці цілком підійде «просто нафарбуватися», то для значущого «виходу у світ» самостійний вечірній макіяж на дому може поставити подія на грань невдачі. Візажисти не дарма виділяють мейк ап для вечора – він вимагає навичок і особливого підходу.Тут обов’язково потрібен акцент на загальний образ, відповідність «нагоди» і повна гармонія з обстановкою. Наприклад: романтичне побачення зажадає «очі з поволокою», але без вульгарності; дата, що відзначається в ресторані,- стилю і трохи офіціозу; вечір в клубі – деякою відчайдушності і колориту. Всі ці моменти можна відобразити на обличчі», якщо підійти до справи професійно. Подивимося фото нижче,як правильно нафарбувати очі.

Професійний вечірній макіяж

Як правильно нафарбувати очі: складність вечірнього макіяжу полягає в тому, що він завжди багатошаровий, набагато яскравіше ніж денний, але не втрачає елегантності і не переходить у моветон. Вловити цю межу буває непросто. Трохи темніше помада або трохи світліше тон, при загальній «помітності» образу, і макіяж переходить в театральний грим, що аж ніяк не прикрашає дівчину і моментально кидається в очі оточуючим. Якщо ви не відчуваєте себе досить компетентними в цьому мистецтві, то вечірній макіяж безпечніше довірити візажиста. Тільки професіонал зуміє якісно:

• Тоном, пудрою та рум’янами надати шкірі обличчя дитячу бархатистість, а контуру – витончену аристократичність;
• Зробити вечірній макіяж для очей бездоганним, чітким і стійким, щоб в кінці вечора він не перетворився на безформну, дурне пляма;
• Додати губам соковитість і колір точно у відповідності з обраним чином.

Крім безумовного знання законів і прийомів макіяжу, у створенні мейк ап не останню роль грає якість використовуваної косметики. Це і особливе поєднання тонів, і бездоганна текстура, і стійкість до зовнішніх впливів«. Ми рекомендуємо косметику від Нл інтернешнл.

Професійна косметика дозволяє досить щільному макіяжу (а для вечора потрібен саме такий) виглядати природно. Завдання професіонала – підібрати кольори, які гармонійно поєднуються з типом особи, з кольором шкіри, волосся та очей, зі стилем вбрання та аксесуари. При цьому грамотний візажист-стиліст «не піде» від особистості, а постарається найбільш повно виразити індивідуальність. Якщо процес відбувається у вас вдома (а це можливо), то навколишня обстановка допоможе глибше зрозуміти вас, якщо вдома у майстри для створення цілісного образу слід «бути в наряді» або взяти його з собою.Ідеальний вечір можливий тільки при бездоганній естетиці.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:
https://www.youtube.com/watch?v=Ukw18kWCmZE

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *