Про майстрів нігтьового сервісу

Про нас судять не тільки за зачісці, макіяжі та одязі, але і за станом нігтів. Доглянутий, акуратний манікюр і педикюр – це показник впевненості в собі, турботи навіть про дрібниці. Такі, здавалося б, непримітні деталі розкривають рівень самооцінки людини. Гарний манікюр – це норма не тільки для жінок, але і чоловіків.

Якщо ви шукаєте хорошого майстра манікюру у Королеві, то звертайте в нашу студію – саме такі майстри працюють у нас!

Дивовижна краса шкіри рук і ніг!

Всього за пару годин можна омолодити шкіру рук і ніг. Використання спеціальних засобів по догляду за шкірою, дбайливі, м’які спа-процедури і дбайливі руки майстра дозволяють зробити справжнє чудо! Буквально на очах шкіра молодшає, стає м’якою, ніжною, гідною захоплення. І так на професійний догляд відгукуються не лише руки, а й ноги.

Майстри нашого салону постійно проходять додаткові курси, щоб удосконалювати свою майстерність. Всі численні процедури – корекція нігтів, обрізний і європейський манікюр, нарощування нігтів та безліч інших варіантів догляду за нігтями – проводяться з дотриманням правил безпеки. Ви можете бути впевнені, що інструменти будуть належним чином стерилізовані, а стіл – дезинфицирован.

Якщо вам не вистачає енергії або ви перебуваєте в стресовому стані, значить, вам просто необхідний гарний манікюр! Побалуйте себе, попросіть майстра нанести на нігті ваш улюблений колір, і ви помітите, як швидко покращиться ваш настрій!

Манікюр для чоловіків, дітей і, звичайно ж, жінок!

Багато жінок вже оцінили переваги професійного манікюру. Без нього сьогодні нікуди. Скажімо чесно, доглянуті руки і акуратний манікюр особливо відзначають жінки. І вони помітять це не тільки у представниць своєї статі, але і у чоловіка.

Зауважимо, що багато чоловіків усвідомлюють важливість професійного манікюру, тому приходять в наш салон. Є і ще один важливий момент – ділового, впевненого в собі чоловіка повинні бути акуратні нігті. Покусані або нерівно отстриженные нігті – це доля швидше хлопчаків.

Наші майстри виконують манікюр з використанням брендових косметичних та професійних засобів. В результаті відбувається оздоровлення шкіри і нігтьових пластин.

В рамках процедури манікюру видаляється кутикула, відбувається шліфування, нігті покриваються прозорим лаком (для чоловіків і дітей), а шкіра насичується вітамінами.

При проведенні жіночого манікюру ми пропонуємо кілька десятків варіантів незвичайного дизайнерського оформлення нігтів. Наприклад, ви можете скористатися послугою нарощування нігтів, зробити французький манікюр, імітувати ефект акваріума в малюнку і т. д.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *