Природне лікування вугрів

Однозначної думки про причини виникнення вугрів не існує. Деякі стверджують, що причиною всьому розлад гормонально фону, інші – запалення сальних залоз і волосяних фолікулів. Давайте спробуємо розібратися в причинах і підібрати способи лікування вугрів у домашніх умовах.

Отже, одним з факторів, що впливають на зовнішній вигляд Вашої шкіри, є робота печінки.

При не правильній роботі шкіра надмірно засаливаться, що загрожує закупоркою пір і жирним блиском. Для того щоб уникнути подібної проблеми необхідно змінити свій раціон, виключивши з нього не жирну їжу, а більше приділяти увагу страв зі свіжих овочів і фруктів, не слід також забувати про страви з риби.

Наступною причиною виникнення вугрів може стати стрес.

Нервове напруження, переживання позначаються не найкращим чином на здоров’я людини, що неодмінно позначиться на стані Вашої шкіри. Необхідно розслабитися, зменшити робоче навантаження, спробувати помедитувати, прийняти ванну. Підібрати той метод, який найбільш дієвий для Вас.

Спершу ми обговорили внутрішнє здоров’я, яке знаходить свій прояв зовні. Тепер перейдемо до місцевого лікування. Для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри використовуйте різні скраби, маски, на допомогу Вам прийде достаток косметичних засобів. Не варто боятися експериментувати в пошуку саме Вашого засоби по догляду. Протягом дня, наприклад, можна користуватися спеціальними вологими серветками для усунення жирного блиску.

Не забуваємо також про так званих народних засоби профілактики і лікування вугрів.

Можна знайти масу рецептів, спрямованих на боротьбу з проблемою вугрової висипки. Всі вони набагато ширше, що не може не радувати, варто лише витратити трохи більше часу для приготування засобу. Можна згадати про траву вербени, яку настоюють і приймають всередину, також чудово справляються з вугровим висипом настій трави звіробою і календули.Це знову — таки місцева терапія, існує також маса рецептів, заснованих на травах, що діють зсередини і сприяють виведенню токсинів з організму.

І, звичайно ж, вода! Крім зовнішніх очисний властивостей, вода очищає організм зсередини. Рекомендують пити 8 склянок рідини в день. Це мінеральна вода, сік або чай – вирішувати Вам.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *