Прибираємо подразнення після гоління в області бікіні

Однією з найбільш гострих проблем пляжного сезону є подразнення після гоління зони бікіні.

Питання, як від нього позбутися, турбує жінок з чутливою шкірою в тій же мірі, що і вибір крему для засмаги. Чому виникає роздратування і як від нього позбавитися?

Причини виникнення подразнення

Поява на шкірі червоних прищиків або плям після гоління свідчить про чутливість шкіри до такого способу видалення волосся. Роздратування в області бікіні — болюча тема для дівчат. Адже це не тільки негарно, але й викликає постійний свербіж і дискомфорт. Що ж може послужити появи такої реакції шкіри?

Найпопулярніші причини роздратування:

  • шкіра від природи чутлива до фізичних і хімічних подразників;
  • використання старих верстатів, які вже затупились;
  • використання чужого верстата;
  • використання станка для гоління ніг метою видалення волосся із зони бікіні;
  • гоління волосся по сухій шкірі.

Якщо у жінки виникає алергічна реакція при контакті з побутовою хімією, цілком можливо, що причиною роздратування стало не лезо, а ефект пілінгу, який виникає при даному процесі. Відлущити мертві клітини роблять шкірний покрив більш вразливим до хімічного впливу мила, гелю або іншого засоби гігієни.

Часто дратівливим чинником стає неправильний вибір станка для гоління. По-перше, він повинен бути новим. Якщо термін використання дозволяє голитися їм весь сезон — будь ласка. Але бритвений верстат, за ним не доглядати, здатний зношуватися. Звертайте увагу на його зовнішній вигляд (немає іржі) і на гостроту лез (вони повинні голити, а не вищипувати волосся). Якщо один з пунктів не відповідає, верстата пора у відро для сміття.

По-друге, він неодмінно повинен бути особистим. Це як зубна щітка — у кожного члена сім’ї має бути свій станок, а краще — декілька. Це жахливо, коли дружина «доношує» верстати за чоловіком або сестри позичають на час бритву один у одного. В такому разі люди обмінюються і бактеріями в тому числі. На шкірі одних людей мікроби не заявляють про присутність, а в інших здатні викликати роздратування і навіть інфекційні захворювання.

По-третє, намагайтеся голити різні зони тіла різними верстатами. Це потрібно робити з тієї ж причини, чому не можна використовувати чужі бритви.

Як потрібно голитися

Процес гоління багато в чому залежить не тільки від вибору інструменту і гігієнічних засобів, але і від умов боротьби з небажаною рослинністю. Є такий момент, коли в поспіху дівчата намагаються привести себе в порядок, вони можуть поголитися сухим верстатом. Такого робити не те що не можна категорично протипоказано для будь-якого типу шкіри. У гонитві за часом можна поголитися з використанням малої кількості води і мила, що теж може стати причиною подразнення.

Гоління повинно відбуватися в умовах, коли пори відкриті і волоски легко можна видалити гострим лезом. Таке відбувається після прийняття ванни або душа. Якщо шкіра чутлива, посилити ефект допоможе скраб для тіла, користуватися яким можна прямо перед голінням. Зрозуміло, що після процедури необхідно знову обполоснутися.

Якщо здається, що волосся відросло вже на наступний день після гоління, не поспішайте з ними боротися. Це може викликати, по-перше, поява врослого волосся, а по-друге — роздратування. Шкірі потрібно дати час на відновлення. Голитися потрібно хоча б через день, а то і рідше.

Одним з важливих моментів є вибір засобів по догляду за шкірою перед голінням, під час і після нього. Спеціально для чутливої шкіри в будь-косметичній фірмі знайдеться продукція гіпоалергенна. Якщо немає можливості придбати таку чи вона теж викликає роздратування, можна спробувати застосувати дитяче мило, дитячий крем. Як варіант, можна підібрати зволожуючий крем для гоління, наприклад, з екстрактом алое.

Під час процедури гоління потрібно змастити вологу шкіру спеціальним засобом (кремом, гелем тощо), яка підходить для вашої шкіри, та голити проти росту волосся. При цьому головка верстата повинна ковзати по шкірі, щільно притискаючись до неї.

Вдруге по одному і тому ж місцю проходитися лезом небажано.

Якщо виникає така потреба, збрити залишок волосся можна, зайшовши з протилежного боку (по росту волосся).

Після гоління потрібно добре змити залишки мильної речовини і промокнути (не витерти!) шкіру рушником. Потім нанести заспокійливий охолоджуючий крем після гоління або дезодорант. Якщо подразнень немає, можна не перевантажувати шкіру впливом засобів після гоління — зволожте чи то підживіть її дитячим кремом в невеликій кількості.

Подразнення після гоління: екстрені заходи

Якщо жінка порушила одне з правил по догляду за чутливою шкірою або ж потрапила в інші кліматичні умови, голився при поганій воді або внаслідок інших обставин в зоні бікіні після гоління з’явилося подразнення, необхідно прийняти термінові заходи.

По-перше, відразу ж після гоління накладіть на подразнену шкіру холодний компрес. Буквально на кілька секунд, щоб пори встигли закритися, а внутрішні органи не застудилися.

По-друге, позбавте шкіру від фізичного впливу: не чешіть її, надіньте білизну з натуральної тканини.

По-третє, змастіть шкіру антибактеріальною маззю (Бацитратином, Неоспоріном і Полиспорином) або спеціальним засобом проти подразнень в зоні бікіні, знайти яке в магазинах або аптеках не складе праці.

Намагайтеся не допускати того, щоб пошкоджені ділянки шкіри піддавалися засмазі. Це ще один дратівливий чинник.

Не голіть ділянки шкіри, на яких виникло подразнення, до повного її відновлення. Гоління прищиків може стати причиною утворення мікротріщин і ран на шкірі і призвести до зараження.

Якщо подразнення не зникає тривалий час або поширюється по шкірі, потрібно терміново звернутися до дерматолога.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *