Правильний макіяж для карих очей: як зробити самій

Карі очі дуже виразні. Вони можуть бути грайливими і спокусливими, строгими і благородними, відображати чуттєвість і світитися радістю. Головне — правильно підібрати макіяж, щоб підкреслити всі їхні переваги.

Пам’ятайте, що карі очі дуже привабливі, тому завжди приділяйте увагу маскування недоліків шкіри обличчя. Темні кола та припухлості приховуйте з допомогою консилерів, що мають у своєму складі світловідбиваючі частинки. Проводите корекцію брів не рідше ніж один раз на сім-десять днів, адже красиві брови зроблять додатковий акцент на ваших очах.

Намагайтеся підбирати відтінки макіяжу, гармоніюють з тоном волосся і шкіри. Так, наприклад, дівчатам зі світлим волоссям більше підійдуть бежеві та зелені тіні, тоді як чорняві господині карих очей можуть спокійно користуватися золотистими, сріблястими або бузковими палітрами. Поекспериментуйте трохи вдома перед дзеркалом, щоб знайти відтінки, які підходять саме вам.

Володарки карих очей можуть використовувати яскраві тіні навіть для денного макіяжу, проте найкращим варіантом все ж стане вибір м’яких, природних, спокійних відтінків. А ось для вечірки ви можете підібрати помітний, привертає увагу макіяж. Так, в якості базового тону візажисти рекомендують використовувати тіні білого, вершкового, ніжно-бузкового або опалового тонів, кольору шампанського. А в якості контрастного кольору тіней ідеальним варіантом стануть фіолетові, волошкові, коричневі, персикові, яскраво-блакитні або зелені відтінки. Стежте, щоб перехід з одного кольору в інший був плавним, для цього слід розтушувати кордон пензликом з невеликою кількістю базового тону. Якщо ви використовуєте яскраві або темні тіні, то губи нафарбуйте помадою природного ніжного відтінку, щоб не виглядати дівчиною, що поспішає на карнавал.

Карим очам дуже підходять підводки. Однак стежте за лінією, щоб вона була рівною, і товщиною стрілки, щоб макіяж не виглядав недоречним і вульгарним. Якщо ви користуєтеся для підводки очей олівцем, то наносите його до тіней.

Якщо вам складно самостійно підібрати палітру макіяжу, зверніться до професійним візажистам. Вони не тільки порекомендують потрібні відтінки, але і навчать правильній техніці нанесення косметичних засобів.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *