Правила весільного макіяжу

Не можна собі уявити наречену на весіллі без макіяжу, все-таки це той день, коли будь-яка дівчина захоче виглядати чарівно, а макіяж дозволить цього домогтися. Косметика допоможе виділити деякі риси обличчя, при необхідності приховати недоліки і просто зробити наречену яскравіше. Природно, звичайна дівчина не знає як зробити макіяж для весілля самостійно, якщо вона не володіє необхідними знаннями, вміннями і засобами. Доручити весільний макіяж потрібно професійного візажиста, який точно визначить, які кольори підійдуть нареченій, на чому зробити акцент в макіяжі.

Насправді весільний макіяж не дарма вважають справжнім мистецтвом, справа в тому, що його не можна віднести ні до денного, ні до вечірнього, тому не кожен візажист може похвалитися тим, що може завдати весільний макіяж.Навіть ті професіонали, які добре роблять вечірній мейк-ап, з весільним можуть не впоратися. Потрібно ретельно вибирати візажиста і віддавати перевагу тій людині, який вже працював саме з нареченими.

Які ж хитрості є у весільного макіяжу?

Правильний макіяж як зробити, по-перше, весільний макіяж не може існувати сам по собі, немає стандартного мейк-апу для нареченої, візажист повинен враховувати колір і стиль сукні, а також оформлення всієї весілля, щоб образ нареченої був завершеним.

По-друге, хорошою макіяж не може бути зроблений поганий косметикою. Яким би професійним людиною не був візажист, він не зможе зробити ідеальний макіяж косметикою низької якості, тому потрібно віддавати перевагу нехай і не дорогий, але зате професійній косметиці. Зазвичай кожен візажист працює з певною маркою і приносить косметику з собою, тому заздалегідь потрібно уточнити, з якими засобами працює людина. Професійна косметика більш стійка, а адже для весілля нареченій необхідно до кінця дня виглядати ідеально.

По-третє, блискітки може бути і гарні, але їх в образі нареченої і вже, тим більше, у макіяжі не повинно бути занадто багато, інакше дівчина буде виглядати незграбно й дивно.

По-четверте, для того, щоб макіяж ліг добре, і щоб особа дійсно виглядало красиво, потрібно добре відпочити перед весіллям, щоб не було кругів під очима і втомленого погляду, який зіпсує навіть найбільш професійний макіяж.

По-п’яте, в будь-якому макіяжі, тим більше у весільному, повинні бути правильно розставлені акценти, знову-таки про це потрібно задуматися.

Весільний макіяж не повинен бути вульгарним і занадто яскравим, він повинен бути досить природним, при цьому візажист повинен враховувати особливості кольору шкіри нареченої та її риси особи.

Перш, ніж почати наносити макіяж, візажист повинен домогтися того, щоб шкіра виглядала ідеально, для цього слід скористатися тональною основою, яка допоможе приховати деякі дефекти.

Для того, щоб в день весілля не переживати з приводу того, що макіяж буде зроблений невдало, за пару тижнів до свята, потрібно записатися на пробний макіяж, щоб зрозуміти, яким він буде в день торжества.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *