Правила домашнього манікюру

Без якісного манікюру жінка не може виглядати доглянутою. На щастя, правильний манікюр не тільки можна зробити в домашніх умовах, але і навіть дуже бажано.

Домашній манікюр – гарантія безпеки

Звичайно ж, ніхто не сперечається, що своє тіло краще довіряти професіоналам. Але на захист домашнього манікюру є кілька вагомих аргументів:

  1. Ймовірність зараження якоюсь інфекцією зведена до нуля. Все-таки в наш вік гепатиту і ВІЛ краще не ризикувати (для панікерів: ризик зараження ВІЛ – менше 1%, гепатит – 3%).
  2. Самостійний догляд за руками – це економія коштів.
  3. Домашній манікюр – це тренування моторики пальців, а значить – тренування мислення, тому що дрібні рухи пальців рук стимулюють мозкову діяльність. В наш час комп’ютерів і відмови від листа рукою – навіть дуже корисне заняття.

Точим кігтики для полювання на чоловіків…

Доглянуті руки додають жінці упевненості в собі, а багато чоловіків визнають, що немає нічого більш спокусливого, ніж скромний французький манікюр на дамських пальчиках.

Манікюр в домашніх умовах виконуємо в такій послідовності:

  1. Ніжно знімаємо старий лак від кутикули (не відсувайте і не тріть її!) до кінця ногтика.
  2. Підпилює нігті спеціальної пилкою (бабусині металеві пилки залиште в колекції антикваріату, користуватися нею не слід).
  3. А тепер – ванночка. Економ-варіант процедури – це просто підсолена вода з шампунем і декількома крапельками олії. Але якщо ви трепетно ставитеся до своїх рук, то не полінуйтеся зробити трав’яний відвар (і теж з додаванням мильного кошти), масажувати пальці і кутикули оливковою (мигдальним) маслом, перш ніж ви почнете відсувати кутикулу дерев’яною паличкою.
  4. Звичайно ж, обрізний манікюр в домашніх умовах – це пережиток минулого, але якщо у вас хороші навички, чому б і ні? Після процедури лак не наносимо, а змащуємо руки кремом і даємо рук відпочинок.

Експрес-варіант домашнього манікюру

Як правильно зробити швидкий домашній манікюр? Десь за 10-15 хвилин?

Немає нічого простіше, ніж привести руки в порядок за кілька хвилин. Для цього потрібно скористатися готовим засобом для експрес-манікюру, щоб обробити кутикулу. Зазвичай такі засоби насичені і можуть пощипувати, тому не хвилюйтеся – це нормально. Починаємо з видалення старого лаку і підпилювання, потім кутикула і – вуаля! – знову новий лак. Звертаємо увагу, що з водою краще не контактувати під час процедури.

І ще важливо – доглядати за руками потрібно не тільки час від часу, роблячи манікюр. Краща профілактика сухий кутикули і задирок – щоденне змазування рук кремом, а кутикулу – обов’язково щодня обробляти маслом (оливкова, абрикосове, паростків пшениці і ін). Не нехтуйте бабусиними методами, але і не забувайте, що нинішні досягнення косметології дуже ефективні, тому стежте за новинками і балуйте себе частіше якісними засобами по догляду за тілом.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *