Праймер — як правильно сушити

Неможливо собі уявити красиві доглянуті нігті без стильного оригінального манікюру. Кожна дівчина або жінка прагне надати собі шикарний образ саме з допомогою яскравого покриття нігтьових пластин.

У більшості випадків доводиться нарощувати нігті. Штучні нігті вимагають особливого догляду, але рідко хто знає, які кошти для цього потрібні і як їх використовувати. Одним з таких препаратів є праймер, без якого неможливо уявити правильний догляд.

Дія праймера ↑

Для початку потрібно розібратися, що таке праймер. Це рідина, яка не має кольору і незамінна при нарощуванні нігтів. Перед його нанесенням нігтьові пластини необхідно обробити з допомогою шліфувальної пилочки і додати їм потрібну форму.

Праймер зміцнює гель після нанесення, перешкоджає його відшарування. Штучне покриття тримається міцно і більш тривалий час. Багато дівчат для знежирення користуються простим засобом для зняття лаку. Тут також на допомогу прийде праймер, він чудово дезінфікує і знежирює нігтьові пластини.

Після миття рук або спеціальних ванн перед манікюром потрібно також скористатися праймером, він добре впорається із забрудненнями і підготує нігті до нанесення покриття. Це може бути і гель лак, і простий лак.

Праймери бувають трьох видів:

  • безкислотний (відмінно очищає, підсушує, незамінний помічник при нарощуванні гелем);
  • кислотний (у більшості випадків застосовується при акриловому нарощуванні);
  • викл-праймер (самий популярний препарат, після його можна
  • використовувати інші види праймерів).

Наносити потрібно невелику кількість, намагаючись не потрапити препаратом на шкіру біля нігтя. Це може викликати хворобливий опік. Краще скористатися невеликий пензликом і тонким шаром нанести на нігті. Не можна наносити кілька шарів, засіб не тільки буде довго сохнути, але і може зіпсувати весь манікюр.

Підготуйтеся до того, що препарат має неприємний різкий запах. Краще не підносити покриті їм нігті близько до обличчя і намагатися не вдихати випари, поки все добре не вивітриться. Якщо у вас алергія на запахи, можна назавжди втратити бажання використовувати це чудовий засіб.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *