Поради по догляду від майстрів манікюру

Доглянуті руки, доглянуті ступні зі свіжим педикюром красномовно говорять про те, наскільки жінка (або чоловік) любить себе. Хто, як не майстер манікюру і педикюру в Королеві та Ювілейному, знає, що недоглянуті руки так само красномовно говорять про зворотне — про нелюбов до себе, розчарування в житті.

Що стало тому причиною, вік або розчарування, ми судити не беремося, ми не психологи, ми майстри манікюру і педикюру. І в наших силах подарувати своїм клієнтам задоволення від чудового результату роботи.

Руки і вік, нігті та здоров’я

Цікаво, що омолодити руки і ступні, виконавши повноцінний комплекс по манікюру і масажу, можна буквально в лічені години, на відміну від косметичних процедур по догляду за шкірою обличчя. Руки з вдячністю відгукуються на spa-процедури, лосьоновые ванночки і масажі. Шкіра пом’якшується і буквально молодіє на очах. Це стосується не тільки манікюру, але і педикюру.

Майстра в нашому салоні знають про нігтях все і навіть більше, завдяки відвідуванню регулярних тренінгів та семінарів в Москві. Класичний манікюр, обрізний і сухий (європейський), корекція нігтів для надання їм бажаної форми і щадний дбайливий догляд — все це виконується з дотриманням належних правил дезінфекції та стерильності.

Можливо, це узкопрофессиональное спостереження, але зв’язок між тим, як виглядають нігті і шкіра на руках і ногах, спрацьовує і у зворотному напрямку. Свіжий манікюр і педикюр не тільки піднімають настрій, але і покращують загальний тонус людини. Можливо, це ненауково, але це дійсно так!

Чоловічий і жіночий, і навіть дитячий

Професійний манікюр потрібен усім, а жінкам — у першу чергу. Але це не говорить про те, що долею чоловіків молодого покоління мають стати обкусані нігті і запущені кутикули. Наші майстри, завдяки технологіям на основі всесвітньо відомих препаратів, виконують гарний оздоровчий манікюр на коротких нігтях.

Видалення кутикули, шліфування — ручне або спеціальною машинкою, покриття нігтів прозорим лаком зроблять і чоловічі і дитячі руки акуратними і доглянутими, особливо після вітамінізованих процедур.

Що стосується жіночого манікюру, то тут пропонуються десятки видів креативного дизайну, включаючи весільний манікюр та нарощування нігтів, а також французький манікюр, акваріумний ефект і креатюр, всього не перелічити. Ми чекаємо на вас, дорогі клієнти та клієнтки, щоб подарувати вам радість від споглядання ваших власних рук з акуратним і красивим манікюром.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *