Покрокова інструкція: як нарощувати нігті гелем на форми? Посібник на допомогу початківцям

Кожна жінка мріє про те, щоб її пальчики прикрашали довгі міцні нігті з майстерним дизайном? Однак дійсність така, що тільки кожна п’ята жінка може похвалитися від природи міцними нігтями. Інші ж задовольняються «коротышками», так і цей мінімалістичний розмір, враховуючи ритм життя сучасної жінки, зберегти вкрай складно. Ті ж модниці, що мають в своєму «бойовому арсеналі» довгі і міцні, як стилети, нігтики не завжди можуть похвалитися їх ідеальною формою.

На щастя найл-індустрія не стоїть на місці. Вже не перше десятиліття на озброєнні майстрів по манікюру процедура нарощування нігтів гелем на формах, яка дозволяє створити нігтики будь-якої довжини і форми, нічим не відрізняються від справжніх хіба що… вони більш міцні. Техніка і послідовність нарощування нігтів гелем на формах, а також суть самої процедури – все це під прицілом уваги «Ідеального манікюру».

Техніка нарощування нігтів гелем на формах

Для початку давайте розберемося, що собою являють форми для нарощування нігтів. Як відомо, існує два варіанти нарощування нігтів:

  • На формах
  • На типсах

Тіпси – це готові пластикові заготовки майбутніх кінчиків нігтів. Вони фіксуються на клейовій основі, і моделюються за допомогою гелю.

Форми для створення нігтів – це своєрідні підкладки з невеликим віконцем для нігтьової пластини. В процесі роботи на підкладки і природний кератин наноситься гель, який після полімеризації буде представляти собою штучний вільний край нігтя. Для зручності формування цього самого вільного краю, на формах є малюнок у вигляді міліметрівки, що дозволяє розрахувати приблизну ширину і довжину формованого нігтика. Сама ж основа – форма – після закінчення процедури видаляється. А тому ноготоки, створені на основі форм, виглядають тонше, ніж нігті, сформовані на типсах.

Форми бувають двох видів:

  • Одноразові, їх ще називають м’якими. Вони виготовляються на паперовій основі або на основі гнучкого пластику, і використовуються тільки один раз. Завдяки тому, що вони мають податливу структуру їх легко підігнати під будь-який контур природного нігтя. Однак вони можуть зминатися в процесі нарощування і вимагають точної «підгонки»
  • Багаторазові форми виготовляються з твердого пластику або металу. Ціна їх значно вище, ніж у одноразових форм, але за рахунок багаторазового використання вони досить швидко окуплять свою вартість. До того ж у процесі роботи з ними виключені такі неприємності, як деформація, освіта зазорів і протікання крізь них гелю. Головне підібрати форми ідеально підходять під форму природного нігтьового ложе, і тоді у вас ніколи не буде проблем з формуванням штучного нігтика.

Вважається, що нарощування на формах вимагають більш філігранної роботи і досвіду у майстра, тоді як тіпси більш прості в застосуванні. Однак нігтики, сформовані на формах, виглядають більш природно, і це визначає їх популярність. На щастя, інтернет рясніє всілякими відео уроками з нарощування нігтів гелем на форми, які з граничною точністю показують всю процедуру. Трохи практики і старанності, і навіть з такою процедурою можна впоратися і вдома.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *