Покриття френч манікюру

Незвичайне покриття здатне перетворити навіть такий традиційний манікюр, як френч. Виконавши матове, матово-глянцева або фактурне покриття у французькому манікюрі, ви зможете придумати нові цікавий дизайн нігтів.

Види покриттів

Що стосується кольорів класичного френча, то вони повинні бути витримані в світлих пастельних тонах. Хоча для окремих різновидів френча допускається використання лаків яскравих насичених кольорів.

Якщо говорити про покриття, то у французькому манікюрі воно може виконуватися лаками різних видів. Наприклад, щоб отримати довговічний френч, краще виконати покриття гелем лаком.

Для створення модного і незвичайного матового французького манікюру потрібно купити спеціальний матовий лак або матуючий фінішне покриття. Такий манікюр особливо цікаво виглядає в цьому дизайні, оскільки можна поєднувати матовий та глянцевий лак.

Ціна на френч в салоні може істотно відрізнятися. Якщо використовувався звичайний лак, то вартість такого манікюру буде цілком прийнятною. А ось при застосуванні гелю-лаку і нарощування манікюр суттєво дорожчає.

Давайте розглянемо найцікавіші приклади френч манікюру з різними покриттями. Для полегшення виконання такого манікюру ми опишемо послідовність його реалізації.

Новорічний френч

Такий френч зробити дуже легко, адже намальоване покриття нігтів – це наклейки, які ви можете придбати в роздрібній мережі. В залежності від тематики наклейок можна виконати френч за будь-якої нагоди.

Перед виконанням манікюру вам варто знайти такі матеріали:

* набір для французького манікюру (два лаку натуральних відтінків і трафарети);
* переказні наклейки на прозорій основі;
* основа під манікюр;
* прозоре верхнє покриття.

Нігтики оформляємо в такому порядку:

1. Прибираємо кутикулу, підпилює нігті і покриваємо основою під манікюр.

2. Далі робимо класичний френч. Нігтьову пластину фарбуємо лаковим складом натурального рожевого відтінку, а кінчик виділяємо білим лаком. Для більш акуратною й чіткої лінії посмішки використовуємо трафарети, які потім прибираємо.

3. На нігтики клеїмо наклейки зі сніжинками та новорічними героями. Для цього картинку потрібно вирізати з основи і опустити в теплу воду на пару хвилин. Потім малюнок легко знімається з основи і приклеюється на нігті.

4. Обов’язково використовуємо фінішне покриття. Так манікюр буде більш довговічний.

Чорне покриття французького манікюру

Монохромний френч з чорним лаком виглядає елегантно та цікаво за рахунок використання лакових покриттів з різною фактурою. Для втілення в життя такого манікюру вам знадобляться: матовий чорний і прозорий глянцевий лаковий склад, основа під манікюр. Послідовність роботи наступна:

1. Нігтики очищаємо від старого лаку, позбавляємося від кутикули і підправляємо конфігурацію та довжину нігтів, наносимо безбарвний базовий склад.

2. Після його висихання фарбуємо всі нігтьові пластини чорним матовим лаком. Зазвичай матові лаки мають щільну консистенцію, тому буде достатньо одного шару. Але при бажанні отримати більш щільне рівномірне покриття можна нанести два шари лаку. Лак повинен повністю висохнути.

3. Тепер прозорим лаком глянцевою фактури підкреслюємо кінчик нігтьової пластини. Трафарети нам не знадобляться, оскільки на матовому тлі не так помітна чіткість лінії посмішки.

4. Фіксує склад не потрібен, щоб не приховати матово-глянцева покриття нігтів.

Матовий френч в техніці стемпинга

Цей френч зроблений у техніці стемпинга. Покриття виконане матовим лаком з золотистим відливом. Крім лаку для цього манікюру вам знадобляться металеві трафарети для стемпинга і силіконові штампи для перенесення зображень на нігті. Роботу ведемо в такому порядку:

1. Розм’якшуємо і відкладаємо апельсиновою паличкою кутикулу. Далі за допомогою пилок підправляємо довжину і форму нігтів. На нігті наносимо безбарвну базу.

2. Всі нігтики фарбуємо матовим фіолетовим лаковим складом. Чекаємо, поки він остаточно висохне.

3. Тепер виконуємо відбитки на нігтях. Для цього золотий лак наносимо на сталеві трафарети, надлишки лаку зчищаємо. Робимо відбиток на силіконовому штампі і переносимо малюнок на нігті. Тонким пензликом малюємо золоту смугу, що відокремлює відрослий кінчик нігтя від нігтьового ложа.

4. Наш фіолетовий матовий френч готовий!

Покриття Шелак

Щоб отримати довговічне покриття нігтів, френч потрібно робити не звичайним лаком, а гель-лаком. Такий манікюр ви можете носити протягом двох тижнів. При цьому ви можете займатися домашніми справами, пранням і прибиранням, не переживаючи, що лак на нігтиках облупиться або потріскається. Крім цього протягом усього цього часу манікюр не втрачає свій неймовірний глянсовий блиск.

Техніка роботи з гелями-лаками вимагає певного досвіду і майстерності, тому такий манікюр краще замовити в салоні. Для роботи майстру знадобляться:

* лаки гелі білого та рожевого кольору;
* трафарети;
* ультрафіолетова лампа;
* обезжирююча засіб;
* праймер;
* спеціальний розчинник для видалення липкого покриття.

Зазвичай манікюр гель-лаком виконується в такій послідовності:

1. Спочатку майстер підготує ваші нігті до манікюру. Кутикула видаляється, нігтики обезжирюються і покриваються праймером, який повинен підсохнути під лампою кілька секунд.

2. Тепер на нігті наноситься рожевий гель-лак. Він сушиться під УФ лампою пару хвилин. Потім можна виконати другий шар і просушити його також.

3. Після цього за допомогою трафаретів і білого гелю лаку окреслюється лінія посмішки. Після зняття трафарету нігті сушаться під лампою 2 хвилини.

4. Липкий шар забирається розчинником. Наноситься спеціальний фініш для гелевого манікюру. Він також повинен підсохнути під променями лампи.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *