Подология

Термін «подология» походить від грецького слова «podo», що означає «стопа». Відповідно, подолога — це фахівець по стопі, майстер педикюру з медичною освітою, який займається лікуванням різних деформацій стопи та інших захворювань, пов’язаних з цією частиною людського тіла.

Картинки по запросу Подология

Подолог займається діагностикою захворювань стопи на ранніх стадіях, він може поставити діагноз на основі спостережень в салоні краси. І чи впоратися з проблемою самостійно, або вдатися до допомоги сторонніх фахівців, виступаючи сполучною ланкою з ендокринологом, ортопедом, флебологом або хірургом. Тому подолог не просто майстер з гігієнічного та естетичного педикюру, але і фахівець з медичною освітою, здатний забезпечити належний догляд і лікування. В рамках своєї професії подолог може спеціалізуватися на якомусь вузькому напрямку: обробка діабетичної стопи, лікування врослих нігтів або посттравматичний масаж.

Подолог ні в якому разі не повинен підміняти собою профільного лікаря, остаточний діагноз ставить конкретний медичний фахівець, а подолог за зовнішнім виглядом стопи може підказати до якого саме фахівця вам слід звернутися. Так деякі прояви на шкірі і нігтях можуть свідчити про грибковому ураженні ніг, але діагноз може підтвердити тільки лабораторний аналіз, а лікування хвороби — це прерогатива лікаря-міколога. Також і при цукровому діабеті встановити діагноз і призначити лікування може тільки лікар-ендокринолог.

А ось виконувати призначені лікарем процедури може і фахівець-подолог у своєму педікюрного кабінеті. Обробити пошкоджену стопу, дати рекомендації по ортопедичного обладнання, допомогти вибрати спеціальну взуття — все це область діяльності подолог.

Ще одна проблема лікування якої мають пряме відношення подологи — це ортоніксія (врослий ніготь). Якщо захворювання не вимагає хірургічного втручання, то з лікуванням можна впоратися і в педикюрі кабінеті. Завдання подолог не тільки обробити такий ніготь в салоні, але і дати кваліфіковані поради по догляду за вросли нігтями в домашніх умовах, а також запропонувати профілактичні заходи для запобігання захворювання в подальшому.

Напрямки діяльності подолог:

— Медичний педикюр. Апаратні методики і лікувальна косметика Gehwol. Сюди входять: корекція врослого нігтя, видалення мозолів, натоптишів і бородавок, косметична обробка нігтьових пластин і нігтьового ложа, масаж нігтьових пластин з лікувальним маслом, масаж стоп, покриття нігтів лаком, парафінові ванни.

— Протезування нігтів. З використанням спеціально призначених для протезування нігтів на ногах матеріалів.

— Корекція різних проблем стопи. Лікування всіляких деформацій стопи і неправильного положення пальців.

— Виправлення врослих нігтів. Використання спеціальних методик, наприклад, пластин B\S або ONYCLIP, для ефективного виправлення вже врослих нігтів і профілактики для выправленных нігтів.

Рекомендуємо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *